Zorunlu Trafik Sigortasında İndirim Müjdesi !

Trafik Sigortası Fiyatlarında Son Durum, Trafik Sigortası Fiyatları Düşecek mi, Trafik Sigortası Yeni Düzenleme 2016, Trafik Sigortası Fiyatları Ne Zaman Düşecek ?..

Son dönem artışları ile otomobili olan vatandaşların cüzdanını yakan zorunlu trafik sigortasında indirime gidiliyor. 'Torba kanun’ tasarısının 16 maddelik birinci bölümü kabul edildi.

TRAFİK SİGORTASINDA YÜZDE 20 İNDİRİM
Kabul edilen maddelere göre, zorunlu trafik sigortası uyuşmazlıklarının daha hızlı çözülmesi için düzenleme yapılıyor. Bu çerçevede, zarar gören, zorunlu mali sorumluluk sigortası için dava yoluna gitmeden önce ilgili sigorta kuruluşuna yazılı başvuruda bulunacak. Sigorta kuruluşunun başvuru tarihinden itibaren en geç 15 gün içinde başvuruyu yazılı olarak cevaplamaması veya verilen cevabın talebi karşılamadığına ilişkin uyuşmazlık olması halinde zarar gören, dava açabilecek veya tahkime başvurabilecek.

En Ucuz Trafik Sigortası Nasıl Yaptırılır ? TIKLA ÖĞREN

Zorunlu trafik sigortasında yapılacak düzenleme ile 16.5 milyon taşıt sahibini ilgilendiren zorunlu trafik sigortasında fahiş fiyatı bitirecek adımlar atılmış oluyor. Trafik sigortasının düzenleme sonrasında ilk etapta yüzde 20 oranında ucuzlaması bekleniyor.Yorum Gönder

Etiketleri :