Yılbaşı gecesi hangi ünlü nerede sahne alacak ?

 31 Aralık 2014 20:00

WOW Istanbul Hotels & Convention Center, İstanbul

Türk müziğinin süperstarı Ajda Pekkan muhteşem repertuvarı ve eşsiz sahne şovları ile yılbaşı gecesi WOW İstanbul Hotels & Convention Center’da sevenleri ile buluşuyor.

Ayrıca Eda-Metin Özülkü, Ferda Anıl Yarkın, Sibel Alaş ve Hazım Körmükçü’den kurulu Ünlüler Orkestrası ve daha pek çok sürpriz unutulmaz bir yılbaşı gecesi WOW İstanbul’da.
- Yılbaşında Yeni Türkü Jolly Joker’de! Yeni Türkü yılbaşı programı, Yeni Türki yılbaşı konseri 2015

2015 Yılbaşı Konseri - Yeni Türkü

31 Aralık 2014 22:00

Jolly Joker İstanbul, İstanbul

25 senelik müzik kariyerine ‘Aşk Yeniden “Böyle Gitmez”, "Deliler", "Çember" gibi dillerden düşmeyen parçaları sığdıran Yeni Türkü ile unutulmaz bir yılbaşı geçirmek isteryenler için Yeni Türkü Jolly Joker’in İstanbul  sahnesinde olacak.

Sürpriz DJ’ler ve Yeni Türkü’nün sahne alacağı gecede, konuklar sınırsız ikramlar eşliğinde yeni yılın gelişini kutlayacaklar.
Yılların Eskitemediği Üçlü Galatasaray Adası’nda! Suada yılbaşı programı, Suada 2015 yılbaşı rezervasyonu, Suada yılbaşı programı 2015! MFÖ yılbaşı programı, 2015 MFÖ yılbaşı konseri

Suada Club - GS Adası'nda MFÖ

31 Aralık 2014 21:30

Suada Club - Galatasaray Adası, İstanbul

Yılların eskitemediği, şarkıları yıllardır dillerde olan ve unutulmaz parçaların mimarı MFÖ yeni yılda Suada Club - Galatasaray Adası’nda Avea Prime yılbaşı konseri ile sizlerle birlikte olacak.  Yılbaşı gecesi açılışı Reina Dj’lerinin çalacakları hit parçalar ve özel dans showlarla başlayacak. 
Moğollar, yılbaşında KadıköySahne'de! Moğollar yılbaşı programı

Moğollar

31 Aralık 2014 21:00

KadıköySahne, İstanbul

1967 yılının sonunda başladığı yolculuğuna hala devam eden Moğollar, Anadolu pop müziğinin en önemli temsilcilerinden ve aynı zamanda bu kavramın da isim babası...Türkiye'de rock müzik tarihinin en önemli grubu olan Moğollar, yılbaşında KadıköySahne'de!

Yılbaşı Eğlencelerinin Olmazsa Olmazı Ziynet Sali... Ziynet Sali yılbaşı programı, Ziynet Sali yılbaşı konseri 2015

31 Aralık 2014 20:00

Holiday Inn İstanbul Airport , İstanbul

Holiday Inn Istanbul Airport Ziynet Sali ile birlikte 2015 yılını eğlenceli bir gece ile karşılamak için hazırlanıyor!  Ziynet Sali'nin yepyeni şarkısı "Bugün Adım Leyla"nın yanı sıra en sevilen şarkılarını canlı dinleyerek eğlenceye doyamayacaksınız... Ziynet Sali sizler için harika süprizler hazırlıyor!

Bengü ile 'Sahici' Bir Yılbaşı Sizleri Bekliyor! Bengü yılbaşı programı, Bengü yılbaşı konseri 2015! Bengü 2015 yılbaşı programı

Bengü Yılbaşı Galası

31 Aralık 2014 21:00

Conrad Istanbul, İstanbul

Bengü, geçtiğimiz ay müzikseverlerle buluşturduğu yeni albümü “İkinci Hal” ile herkesin beğenisini kazandı. Çıkış parçası 'Sahici' ile müzik listelerinde haftalardır 1 numara olan Bengü, 2015’e sevenleriyle Conrad İstanbul’da merhaba diyecek.

Bengü, Conrad İstanbul’un ihtişamlı balo salonunda dünden bugüne en sevilen şarkılarını seslendirercek. Bengü’den önce Özge Erdeniz sahne alacak.
8-Mürekkep, Yılbaşı  için “Ozan Doğulu”  dedi! Ozan Doğulu yılbaşı programı! Ozan Doğulu 2015 yılbaşı programı! 2015 yılbaşı otelleri

31 Aralık 2014 21:00

Mürekkep, İstanbul

Yeni yıla Ozan Doğulu ile girmek istiyorsanız Mürekkep'te unutamayacağınız bir parti sizi bekliyor.

Pilaka Organizasyon Ozan Doğulu, Çağatay Kabalcı ve Baha'nın kabinde olacağı gecede yılbaşı için özel hazırlanacak Mürekkep'in sıcacık, eğlenceli ortamı ve Curcuna'nın içi benzin dolu variller yakılarak oluşturulacak özel konseptiyle sınırsız ikrama doyacağınız bu eşsiz yılbaşı gecesinde sizleri ağırlamaya hazırlanıyor.Yorum Gönder

Etiketleri :