Usta Oyuncu Evlenmek için Esra Erol'a Gitti! Kemal İnci Kimdir?

Yeşimlaç'ın bir çok filminde boy gösteren efsanevi oyuncu Kemal İnci geçen gün Fox Tv ekranlarında yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Esra Erol'un sunduğu evlilik programına katıldı.

Fox tv ekranlarının sevilen programlarnıdan olan ve ünlü suncu Esra Erol'un sunduğu izdivaç programına öyle bir sima geldiki stüdyo dakiler ve ekran başında oturanlar oldukça şaşırmıştı. Esra Erol'un programına konul olan ve evlenmek için katılan yeşilçamın ünlü isimlerinden olan Kemal İnci'yi görenler şaşırdı.

Evlenmek İçin Gelmiş

Yeşilçam filmlerinden tanıdığımız ve Yalnızlar Rıhtımı şarkısının besteciside olan Kamel İnci, Esra Erol'un programına katıldığı ve evlenmek için geldiğini söyledi. 82 yaşında olduğunu 55 yaş ve 65 yaş aralığında bir hanımla evlenmek istediğini söyleyen ünlü sanatçının kiminle evleneceğide ve talipleride merakla beklenmektedir. 

KEMAL İNCİ KİMDİR?

Kemal İnci (d. 15 Mayıs 1933, Adana), sinema oyuncusu, yönetmen, senarist, yapımcı.

Kemal İnci, ortaokuldan mezun olduktan sonra çadır ve gezici tiyatrolarda başlayan sanat ve iş yaşamına, sinemada set işçiliğiyle devam etti. Alışılagelenin tersine, yönetmenlikten oyunculuğa geçti. Dış kaynaklı yapımlarda da rol alan sanatçı, yönetmenlik ve oyunculukla sınırlı kalmayıp, senaristlik ve yapımcılık işleri de yaptı.Yorum Gönder

Etiketleri :