Survivor All Star'da Son Bölümde Kim Elendi? 6 Mayıs

Survivor All Star'da dün eleme gecesi vardı ve kimin adaya veda ettiği belli oldu.

Survivor ünlüler SMS sıralamasına göre bu haftanın birincisi Serenay Aktaş oldu. Serenay SMS oylama sonuçları ile birinci olduğu için elenmek üzere Pascal Nouma 'nın adını verdi. Merve Aydın ise dokunulmaz olduğu isin Doğukan Manço'nun adını verdi. SMS oylaması sonuçlarına göre en düşük oyu alan Pascal Nouma Survivor All Star 'da bu hafta elenen isim oldu. 

Serenay 'Bu kritik haftada birinci olduğum için çok mutluyum. Unutulmaması gereken bazı değerler var. Survivor için ya da elenme korkusuyla o değerlender kopmamamız gerekiyor. Ben çizgim ve duruşumdan ödün vermeyeceğim" dedi. 

SMS BİRİNCİSİ SERENAY KİMİ SÖYLEDİ?

SMS sonuçlarıyla birinci olan Serenay Survivor 'da elenmek üzere bir isim verdi. Serenay 'ın Survivor 'dan elenmesini istediği ismi şöyle açıkladı; 'Duygularımla hareket ettiğim bu hafta yıpranmamda çok etkilendim. Hakan bana çok destek oldu. Hakan konseye gelmeden önce 'lütfen bu ismi söyler misiniz' dedi. Benim de boynumun borcudur Hakan'ın bu isteğini yerine getirmek. O yüzden aklımdaki isim net. Hakan'ın karşısına çıkaracağım isim Pascal Nouma" dedi.  

MERVE AYDIN KİMİN ADINI VERDİ?

Survivor son ada konseyinde Hakan Hatipoğlu 5 oyla elenmek üzere adı yazılan isim olmuştu. Hakan Hatipoğlu 'nun Survivor ünlüler SMS sıralamasındaki yeri ortalarda bulunuyor. Acun Medya SMS oylaması sonuçlarına göre birinci olan Serenay , Hakan'ın karşısına Pascal Nouma'yı çıkardı. Merve Aydın da bir isim verdi. Merve Aydın elenmesini istediği ismi "Gitmesini isteğim isim belli. Gitmeyeceğini söylüyorum çok da anlaştığım bir isim ben Doğukan diyorum" dedi. 

SURVİVOR'DA BU HAFTA KİM ELENDİ? 

Survivor 2015 All Star 6 Mayıs elemesinde SMS oylama sıralamasına göre kimin elendiği açıklanınca Berna gözyaşlarına boğuldu. Hakan, Doğukan ve Pascal arasında SMS sonuçlarına göre en düşük oyu alan Pascal oldu. Pascal Nouma Survivor All Star'dan elendi. Yorum Gönder

Etiketleri :