Sibel Can 1200 Lira Bahşiş Vererek Gönülleri Fethetti

Sibel Can önceki akşam yine gönülleri fethetti.Ünlü sanatçı kendisine şarkılarını söyleyen 4-5 kişilik çalgıcı grubuna 1200 lira bahşiş verdi.Çalgıcılar'da Sibel Can'a ''Sen bizim Canımızsın'' tezahüratları yaptı.

Bir süredir oğlu Engincan'ın yanında Miami'de olan Sibel Can, İstanbul'a gelir gelmez gece turuna çıktı. Ünlü sanatçı, önceki akşam dostlarıyla Asmalımescit'teki Duble Meze isimli mekanda akşam yemeği yedi. Sibel Can, mekan çıkışı hem basın mensuplarının hem hayranlarının hem de sokak çalgıcılarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Sevenleriyle tek tek hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmeyen ünlü sanatçı, direksiyon başına geçince ise ortaya renkli görüntüler çıktı. 

'BU PARAYI ARANIZDA PAYLAŞIN' 

Beyoğlu'ndaki sokak çalgıcaları bir anda Sibel Can'ın seslendirdiği 'Gül Döktüm Yollarına', 'Kış Masalı' ve 'Padişah' gibi şarkılarını söylemeye başladı. Bu jest karşısında oldukça duygulanan Sibel Can, yüzünü güldüren sokak çalgıcıları için de kesenin ağzını açtı. 4-5 kişilik grup için bin 200 lira bahşiş veren ünlü sanatçı, çalgıcılara "Bunu kendi aranızda paylaşın" demeyi de ihmal etmedi. Sibel Can'ın bu tavrı karşısında çok mutlu olan sokak çalgıcıları bu kez ünlü sanatçı için "Sibel Abla, sen bizim canımızsın" tezahüratları yaptı.

AkşamYorum Gönder

Etiketleri :