Selami Şahin eşiyle nikah tazeledi şahitleri çocukları oldu !

Ünlü besteci ve yorumcu Selami Şahin müzik hayatındaki başarısı gibi özel hayatında da mutlu evliliği ile takdir toplayan sanatçılarımızdan. Kendisi eşiyle 30. yıl evlilik yıldönümünde nikah tazelemek istedi ve nikah şahitleri ise çocukları oldu.

Müzik kariyeri kadar mutlu evliliğiyle de örnek olan Selami Şahin, eşi Didem Şahin'le 30. evlilik yıl dönümünde nikah tazeledi.

Evlilik yıl dönümleri kutlamasına başlayan Şahin çifti, önceki gün bir eğlence merkezinde ünlü fotoğrafçı Mehmet Turgut'un objektifine poz verdi. Didem ile Selami Şahin'e çekimlerde çocukları Emirhan, Lider ve İrem de eşlik etti. 19 Mayıs 1985 tarihinde evlendikleri yer olan mekanda yine aynı tarih olan 19 Mayıs 2015'te nikah merasimi yapan ünlü çift, törene yakın dostlarını davet etti.

Kutlama için de titizlikle hazırlanan Selami Şahin, törende özel bir damatlık giydi. Didem Şahin'in gelinliği ünlü modacı Tanju Babacan imzası taşıyor. Nikah tazeleyen ünlü çiftin şahitliklerini ise çocukları yaptı. Bu arada yurt dışında ünlüler arasında yaygın olan 'nikah tazeleme' modası, Türkiye'de de gitgide yayılıyor.Yorum Gönder

Etiketleri :