Seda Üren'in Taciz İtirafı! 8 Aylık Hamile İken Taciz Edilmiş

 Ünlü şarkıcı Seda Üren konuk olduğu Söylemezsem Olmaz programında şoke eden bir açıklama yaptı. Geçtiğimiz aylarda anne olan Üren, 8 aylık hamileyken sözlü tacize uğradığını söyledi. ''Hamilelik dönemde çok canımı sıkan bir olay oldu. 8 aylık hamileyken, karnım burnumdayken, Nişantaşı’nda, bana laf atıldı ve çok utandım. '' dedi.

Seda ÜRen 8 aylık hamile iken karnı burnundayken uğradiği taciz şokunu şu sözlerle anlattı, ''Bir tacize, bir şiddete gerek yok! Ben ki deli doluyum; alırım adamı indiririm aşağı, o kadar şok oldum ki kalakaldım.Geldiğimiz durum, medeniyetsizlik; o olay çok gücüme gitti. Hamilelik dönemimde 14 kilo almıştım; hamilelikten sonra ise 11 kilo verdim. Çocuğumu kendi sütümle beslediğim için zayıflamak adına özel bir şey yapmıyorum. Açıkçası takmıyorum da.'' dedi.

''Anneliği çok sevdim.Evlat sevgisi insanı çok değiştiren bir şeymiş. İkinci çocuk için “Bakalım” diyoruz. Nefes Kaan’ı aile olmak için yaptık. Şimdi de Nefes Kaan yalnız kalmasın diye ikinci çocuğu yapmak gerekir diye düşünüyoruz. '' yorumunda bulundu.Yorum Gönder

Etiketleri :