Seda Sayan İzdivaç Programı İle Ekranlara Geri Dönüyor


 

 Türkiye'nin gündemine Seda Sayan Show isimli programında önce 2 eşini öldüren Sefer Ç. olayı sonrasında Niran Ünsal'la canlı yayında tartışmaları ile giren sonrası programı ekranlara veda eden Seda Sayan aynı kanalda yeni formatla yeniden izleyici karşısına çıkıyor.Seda Sayan'ın Show TV'de başlayacak yeni programı, "Yol Arkadaşım" yakında izleyicilerle buluşacak. Seda Sayan, Show TV'de yeni bir programla ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Seda Sayan, daha önce de Show TV ekranlarında "Seda Sayan Show" programını sunuyordu.

Ancak 2 karısını öldüren Sefer Çalınak'ı konuk ettikten sonra gelen tepkiler üzerine RTÜK'ten ceza yemiş, bir süre sonra da programı kanal yönetimi tarafından yayından alınmıştı. Show TV ekranlarında başlayacak olan 'Yol Arkadaşım' adlı programda hayatlarını doğru insanla birleştirmek isteyen ancak bunun yolunu bir türlü bulamayan çiftleri birleştirilecek. Programa katılan çiftlerin hayatları profesyonel bir ekip tarafından takip edilecek ve bu görüntüler programda ekrana getirilecek. Türkiye’nin ilk halk jürisinin karşısına çıkacak olan çiftlerin uyumlu olup olmadığı ise, bu jüri tarafından tartışılacak ve son kararı yine halk jürisi verecek.

PROGRAMI YAYINDAN KALDIRILIYOR MU?

Seda Sayan geçtiğimiz günlerde 2 eşini öldüren Sefer Ç.'yi canlı yayına çıkararak gündeme bomba gibi düşmüştü... Bu yüzden “SeDa Sayan Show”un yayından kaldırılacağı iddia edildi. Programın yapımcısı Tolga Tunaboylu bu iddiaları şu sözlerle yalanladı. İşte Tunaboylu'nun açıklamaları; Show TV ekranlarında yayınlanan “Seda Sayan Show” programının yayından kaldırıldığına dair haberlerin çeşitli mecralarda yer alması üzerine bir açıklama yapma gereği duymaktayız. Sözü edilen haberlerde iddia edildiği gibi, “Seda Sayan Show”un yayından kaldırılma durumu söz konusu değildir. Programımız hiç ara vermeden 27 Ekim 2014 tarihi itibariyle 'Farklı bir konseptle' yayın hayatına devam edecektirYorum Gönder

Etiketleri :