Şahan Gökbakar 4 aylık hamile sevgilisiyle Prag'ta evlendi

Şahan Gökbakar 4 aylık hamile sevgilisi Selin Ortaçlı ile Prag'da evlendi.

Önceki gün 4 aylık hamile sevgilisi Selin Ortaçlı ilePrag’da evlenen Şahan Gökbakar, düğün için kesenin ağzını açtı. Şahan, sadecekonuklarının konaklaması için 50 bin lira ödedi. 4 aylık hamile sevgilisi SelinOrtaçlı ile Prag’da evlenen Şahan Gökbakar, düğün için kesenin ağzını açtı.Şahan, sadece konuklarının konaklaması için 50 bin lira ödedi. Şahan GökbakarDüğün İçin Kesenin Ağzını Açtı! Komedyen Şahan Gökbakar sessiz sedasız dünyaevine girdi. Şahan Gökbakar ve yaklaşık üç yıldır aşk yaşadığı sunucu SelinOrtaçlı evlendi.. Düğün günü neler yaşandı?

 
Önceki gün 4 aylık hamile sevgilisi Selin Ortaçlı ilePrag’da evlenen Şahan Gökbakar, düğün için kesenin ağzını açtı. Şahan, sadecekonuklarının konaklaması için 50 bin lira ödedi.
 
Türk sinemasının gişe rekortmeni Şahan Gökbakar, hayatınınen mutlu günü uğruna hiçbir masraftan kaçınmadı. Ünlü komedyen, önceki günPrag’da uzun yıllardır birlikte olduğu Selin Ortaçlı ile nikah masasına oturdu.Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Şahan, düğününde de kuralbozmadı. 4 aylık hamile sevgilisiyle yurt dışında evlenerek bu özel gününügizli tutan Şahan Gökbakar, düğüne kadar herkesten de sosyal medyada tek bir karefotoğraf paylaşılmamasını istedi. Şahan, aralarında Merve Terim Çetin ve BaranÇetin gibi isimlerin olduğu konukları için de hiçbir masraftan kaçınmadı.Ailesi ve dostlarını 3 gece Prag’ın en lüks otellerinden Four Seasons’takonaklatan Şahan Gökbakar, bu uğurda yaklaşık 50 bin lira ödedi. Ünlü komedyen,konuklarının ulaşım gibi tüm ekstra masraflarını da kendisi üstlendi. Balayınıda Prag’da sürdürecek olan Şahan Gökbakar, düğünü için yaptığı masrafla da"Bonkör damat Şahan" dedirtti.
 
CEM TARZI EVLİLİK

Şahan Gökbakar’ın dünyaevine girme şekli, ezeli rakibi CemYılmaz’la hemen hemen aynı. Yılmaz da Ahu Yağtu’nun hamile kalmasının ardındanünlü modelle nikah masasına oturdu. 3 aylık hamileyken ünlü şovmenle evlenenAhu Yağtu, bebeğini dünyaya getirdikten bir süre sonra Cem Yılmaz’la yollarını ayırdı.Yorum Gönder

Etiketleri :