Paris Hilton'a Şok Ceza !

Manşetlerden düşmeyen Paris Hilton geçen sene bir uçakta çıkarttığı olaylar nedeniyle 750 saat toplum hizmeti verme cezasına çarptırıldı.

Hilton Otelleri’nin varislerinden Conrad Hilton, geçen yıl bir uçak yolculuğu sırasında çıkardığı olaylar nedeniyle 750 saat toplum hizmeti verme cezasına çarptırıldı. Dünyaca ünlü aile Hilton’ların küçük kızı Conrad Hilton 750 saat toplum hizmeti verme cezasına çarptırılarak magazin basınında sıkça yer aldı.Conrad Hilton, geçen yıl bir uçak yolculuğu sırasında çıkardığı olaylar nedeniyle 750 saat toplum hizmeti verme cezasına çarptırıldı. Uçakta seyahat sırasında yolculara küfür edip müretebatı tehdit etmekle suçlanan Hilton’a 5 bin dolar para cezası geldi.

 

ABD’nin Kaliforniya eyaletinde görülen davada yargıç, Conrad Hilton’ın 5 bin dolar da para cezası ödemesine hükmetti.21 yaşındaki Hilton, Hilton ailesinin en sosyetik üyesi Paris Hilton’ın da kardeşi.

 

Conrad Hilton geçen yıl İngiliz Havayolları’nın Londra-Los Angeles seferi sırasında yolculara küfretmekle ve mürettebatı ölümle tehdit etmekle suçlanmıştı.Uçağın mürettebatı Hilton’a kelepçe takmak zorunda kalmıştı.Hilton, mahkemede özür dilemiş ve bir daha aynı davranışı asla tekrarlamayacağını söylemişti.Yorum Gönder

Etiketleri :