Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur Evlenme Kararı Aldı

Murat Dalkılıç ile uzun süreli aşk yaşayan Merve Boluğur evlenme kararı aldı. 5 aylık ayrılık ardından birleşen ünlü çiftin yakın zamanda evlenecekleri hatta evlenme hazırlıklarına başladıkları konuşuluyor.

Merve Boğulur dünya evine giriyor. Yakışıklı şakıcı MuratDalkılıç ile iki kez ayrıldıktan sonra aşkları bitmedi. Büyük aşkı evlilik iletamamlayacaklar.. Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur evleniyor. 5 ay ayrıkaldıktan sonra yeniden birleşen çiftin yakın zamanda evlenecekleri hattaevlilik hazırlıkların başladığı konuşuluyor. Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç nezaman nerede evlenecekler? İki kez ayrılmalarına üçüncü kez bir araya gelenünlü çift Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur, resmen evlenmeye karar verdi. Beşaylık ayrılıktan akabinde tekrardan bir araya gelen Murat Dalkılıç ve MerveBoluğur, evlilik hazırlığında. Merve ve Murat evleniyor.

 
Beş aylık ayrılıktan sonra yeniden bir araya gelen MuratDalkılıç ve Merve Boluğur, evlilik hazırlığında...
 
BEŞ AY AYRI KALMIŞLARDI
 
Yaklaşık bir yıllık beraberliğin ardından geçen aralıkayında yollarını ayıran Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur, bu ayrılığa sadece beşay dayanabilmişti. Barışmalarını Bodrum tatiliyle kutlayan çift hakkında yenibir iddia ortaya atıldı.
 
HAZIRLIKLARA BAŞLADILAR
 
Magazin kulislerinde Dalkılıç’ın ünlü oyuncuya evlenmeteklif ettiği ve “evet” yanıtı aldığı konuşuluyor. Nikah masasına oturmak içinfazla beklemek istemeyen çiftin düğün hazırlıklarına başladığı ve ağustosa günaldıkları da gelen haberler arasında.
 
HürriyetYorum Gönder

Etiketleri :