Millet Seçimde Serdar Ortaç Keyfinde

Serdar Ortaç,İrlandalı eşi Chloe Loughnan ile 6 Haziran Cumartesi günü Bodrum'da tatile çıktı.7 Haziran Milletvekili seçimleri sırasında tatil yapan Serdar Ortaç vatandaşlık görevini yerine getirmeyerek tatilde görüntülendi ve oy vermeye gitmedi.

Serdar Ortaç, İrlandalı eşi Chloe Loughnan ile 6 Haziran Cumartesi günü Bodrum’da tatil sezonunu açtı! 7 Haziran Genel seçimleri sırasında Bodrum’da tatil yapan ünlü popçu, vatandaşlık görevini yerine getirmeyerek, tatilde görüntülendi. Serdar Ortaç, oy vermedi, boy verdi!...

Serdar Ortaç, “Boy verme oy ver” sloganlarını umursamadı bile, Ortaç ve eşi seçimden bir gün önce Bodrum’a uçtu. Çoğu vatandaşın oy kullanmak için tatili ertelediği ya da tatili erken bitirip evine döndüğü genel seçim, Serdar Ortaç’ı etkilemedi. Ünlü şarkıcı, seçimden bir gün önce eşi Chloe ile birlikte Bodrum’a gitti. Cumartesi akşamı Divan Otel’e giriş yapan çift, pazar günü herkesin sandık başında olduğu saatlerde havuz başındaydı. İkilinin tatil keyfi objektife böyle yansıdı.

 Yorum Gönder

Etiketleri :