Kuşum Aydın Derya Baykal'a Rakip Olacak

Önümüzdeki sezon Kuşum Aydın,Derya Baykal'a rakip olarak ekranlara gelicek.

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Kuşum Aydın yeni bir proje ile yeniden ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Kadın kuşağında yer alacak programıyla yeniden ekranlara dönen Kuşum Aydın, Derya Baykal'a rakip olacak.

Bir zamanların en favori program sunucuları arasında yerini alan ve yaptığı programlarla gündemden düşmeyen Kuşum Aydın yeniden ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

 

İlk olarak sabah programlarında tanınan ve ardından bir çok programda sunuculuk deneyimi bulunan Kuşum Aydın, çok uzun bir süredir ekranlardan uzak kalmıştı. Çeşitli sağlık problemleri yaşayan ve bu nedenle programlardan uzak kalan Kuşum Aydın, bu süre zarfı içerisinde de hiç bir şekilde şarkı söylememiş veya albüm çıkarmamıştı. Sevilen magazin programlarından biri olan '2.sayfa' programına katılan Kuşum Aydın, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yeniden ekranlara dönmeyi istediğini belirten Kuşum Aydın, belli bir program ile ekranlarda yerini almayı çok istediğini belirtti. Yengeç burcu olduğunu ve elinin bir çok şeye yatkın olduğunu dile getiren Kuşum Aydın, Derya Baykal'ın programı formatında bir program yapabileceğini dile getirdi.

 

Kendi evinde bir çok işle uğraştığını örgü örüp temizlik yaptığını söyleyen Kuşum Aydın, bu alanda bir program yapabileceğini, böyle bir programın özellikle evde oturan bayanlar için çok faydalı olabileceğini söyledi.Yorum Gönder

Etiketleri :