İşte Benim Stilim 17 Nisan Elemesi'nde Yarışmaya Kim Veda Etti ?

İşte Benim Stilim 17 Nisan eleme gecesi dün akşam izleyicileri ekrana kilitledi. Yarışmacılardan Duygu Barazi geçen hafta elenmişti. 17 Nisan elemesi'nde yarışmadan elenen isim kim oldu ?

 

İŞTE BENİM STİLİM BU HAFTA KİM ELENDİ?

Soner Sarıkabadayı’nın konuk jüri üyesi olduğu İşte Benim Stilim eleme gecesi saat 22.15’te başladı. İşte Benim Stilim programı ’kim elendi’ sorusunun yanıtını gece yarısından sonra ortaya çıktı. Gülşah Yılmaz taçlı olmasına rağmen İşte Benim Stilim jürisinden en düşük oyu alınca elenmek üzere belirlenen ilk isim oldu. Diğer elenme adayını da yarışmacılar belirledi ve Neda Poursaeid adını verdiler. İşte jürinin ’kim elensin’ sorusuna verdiği yanıt;

Soner Kabadayı Gülşah Yılmaz elensin dedi. 
Nur Yerlitaş Neda Poursaeid elensin dedi.
Uğurkan Erez Gülşah Yılmaz elensin dedi. 
Kemal Doğulu Neda Poursaeid elensin dedi. 
İşte Benim Stilim’de bu hafta elenen ismi İvana Sert’in oyu belirledi. Geçen hafta elemeden son anda kurtulan Neda Poursaeid bu hafta elendi. 
Neda Poursaeid elenince, ismini veren yarışmacılara tepki gösterdi ve ’iyi olduğumu gördükleri için beni elediler’ dedi. Neda Poursaeid yarışmacılardan sadece bir kişiye veda etti, jüriye de veda etmeden gitti. 

İŞTE BENİM STİLİM KORUMA ALTINA ALINAN İSİMLER
İşte Benim Stilim’de eleme gecesi öncesi yayınlana 17 Nisan’daki son bölümde günün rüküşü Sima Şerafettinova oldu. Eleme gecesine taç giyerek giden ve koruma altında olacakları için adları söylenemeyecek yarışmacılar ise Gülşah , Elçin ve Ceren oldu. 
İşte Benim Stilim yeni yarışmacıları arasında yer alan Neda Poursaeid yarışma için işinden ayrıldı peki Neda Poursaeid aslen nereli ve kimdir? 

İşte Benim Stilim kızlarından Neda Poursaeid 26 yaşında. Yaşamını 4,5 aydır İstanbul’da sürdüren Neda Poursaeid aslen İranlı. Kick-bokstan voleybola kadar pek çok dalda sporla ilgilen Neda Poursaeid ’un asıl mesleği ise mimarlık. 
Neda Poursaeid İşte Benim Stilim yarışmasında başarılı olmak için mimarlık işini bırakmış. İşte Benim Stilim gala gecesinin ilkinde de kendini jürinin önünde bulan Neda ağlayarak kurtulmuştu.


Kaynak: İNTERNETHABER.COMYorum Gönder

Etiketleri :