İrem Derici'nin Yılbaşı Sahne Programı !

 İrem Derici Yılbaşı Partisi

31 Aralık - 31 Aralık

2014 müzik listelerine ve müzik sektörüne damga vuran, imza attığı albümlerle, farklı ve enerjik sahne performansı ile 2014 senesinin en çok konser yapan sanatçısı "İrem Derici", Yılbaşı gecesi Hilton sahnesinde olacak.

Farklı sesi ve güçlü yorumuyla dikkatleri çeken İrem Derici, geçen yıl Bensiz Yapamazsın ardından yaz için özel hazırladığı yeni single'ı Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı'nı dinleyicilerine sundu ve ardından sanatçının İki adını verdiği ve içinde iki yeni şarkıyla bir de versiyon bulunan maxi single albümüyle müzikseverlerle buluştu,  İrem Derici 2014 yılının son gecesinde İstanbul Hilton Convention Hall 1'da sahne alıyor.

İrem Derici yılbaşı konseri öncesi ve sonrasında DJ’i Suat Ateşdağlı ve DJ Erbil Ellez performansıyla sahne alıyor.

31 Aralık gecesinde en hareketli merkez Kıbrıs. Kelimenin tam anlamıyla Kıbrıs’ta büyük bir ‘rekabet’ olacak. Müziğin en ağır isimleri assolistler yavru vatanda sahne alacak. Gülben Ergen, Sibel Can, Seda Sayan ve Ebru Gündeş gecenin kare ası! Bu isimler dışında Linet, Aşkın Nur Yengi, Alişan, Rober Hatemo, Kubat, Fatih Ürek, Ferhat Göçer, Ebru Yaşar gibi sanatçılar da adada sahnede olacak.Yorum Gönder

Etiketleri :