Hülya Avşar :Kaya'yı ayrıldığı eşine sorun !

Tuğba Ekinci'nin Kaya Çilingiroğlu hakkında ortaya attığı iddia üzerine ,Hülya Avşar'a yöneltilen sorular karşısında Avşar kızı ateş püskürdü.

Geçtiğimiz günlerde kendi adına düzenlenen tenis turnuvasında korta çıkan Hülya Avşar, önceki gün de Lapitak markasının tanıtımındaydı.

Ayaklarının çok güzel olduğunu söyleyen Avşar, "Elma gibi kıpkırmızı topuklarım var. Eskiden kızları ayaklarına bakarak gelin alırlarmış; beni de öyle aldılar herhalde" diye espri yaptı.

"Bana ne Kaya Çilingiroğlu'ndan?"

Bir hayli keyifli olan Avşar, Tuğba Ekinci'nin "Ben Hülya gibi olsaydım, beş yıldır bana mesaj atan Kaya Çilingiroğlu ile buluşurdum" şeklindeki sözleri sorulunca sinirlendi. Gazetecilere "Burası yeri değil" diyerek tepki gösteren ünlü yıldız, daha sonra şunları söyledi: "Beni hiçbir şekilde ilgilendirmeyen biri. O şahsa, o tür insanlara cevap verip prim yaptırır mıyım? Bana ne Kaya Çilingiroğlu'ndan? Boşandım, bitti. Sonra bir karısı daha oldu, ondan da boşandı. Yani bunu o düşünsün. Onun hakkındaki çapkınlık haberlerinden bana ne?"Yorum Gönder

Etiketleri :