Hadise'nin frikikleri yürekleri hoplattı !

Kırklareli'nde 25. si düzenlenen festival için konser veren Hadise,sahneye geç çıkınca tüm bekleyenlerinden özür diledi. Hadise'nin konser esnasında verdiği frikikler izleyenlerin yüreklerini hoplattı.

Hadise'nin cesur kıyafetleri şarkılarından daha çok konuşulmaya devam ediyor. Hadise'nin etek altı fotoğrafları gündeme bomba gibi düştü. Geçtiğimiz akşam Kırklareli 25'inci Karagöz Kültür Sanat ve Kakava Festivali'nde sahne alan Hadise' den frikik üzerine frikikler. Hadise frikikler çok konuşulacak...Ünlü pop star sanatçısı Hadise gecikmeli olarak sahneye çıktı. Hayranlarından özür dileyerek konserine başlayan Hadise frikikleri olay yarattı. Foto muhabirlerin etek altı çalışması ise magazin basınında gelinen noktayı gösterdi.Kırklareli 25'inci Karagöz Kültür Sanat ve Kakava Festivali'nde sahneye çıkan Hadise, elbise krizi yaşadı. Cesur kıyafetleriyle dikkat çeken Hadise, Kırklareli konserinde yürek hoplattı.

 
Mini beyaz elbisesi ile Kırklareli hayranlarını coştururken, frikik üstüne frikik veren Hadise, elbisenin kısalığına aldırış etmeden, dans etti.

Sahnede erkek dansçılarıyla birlikte dans eden Hadise, minik bir hayranına kolundaki takılardan birisini hediye edince seyirciden arkası kesilmeyen isteklerle karşılaştı. Hadise, konser sonuna doğru kolundaki takıları çıkararak hayranlarına hediye etti.

"HADİSE’NİN BÜYÜĞÜ YARATILMIŞ"

Sahnede kaldığı 2 saat boyunca yorulmadan dans eden Hadise’ye Kırklareli Belediye Başkanı CHP’li Mehmet Siyam Kesimoğlu da övgüler yağdırdı. Mehmet Siyam Kesimoğlu"Sevgiye ve Mustafa Kemal’e dönük insanlarım, sevgili hemşehrilerim. Festivalimizin 3’ncü gecesinde sizleri sevgiyle, saygıyla ve dostlukla selamlıyorum. Sizin mutluluğunuz bizim onurumuz. Bu Festivalde sizin hak ettiğiniz güzellikleri nasıl size ulaştırabilirim diye çalışma yaptık.

Acaba festivalde nasıl bir ’Hadise’ yaratabiliriz de sizi coşkuyla, sevgiyle selamlayabiliriz dedik. Ama gördük ki Hadise’nin en büyüğü ve en güzeli zaten yaratılmış. Değerli sanatçımıza hem hayatında hem de sanat yaşamında sonsuz başarılar diliyorum. Yolu açık olsun. Şunu da itiraf etmeliyim ki bu güzelliğin en büyük sahibi Kırklareli halkı yani sizlersiniz. Her şeyin en iyisine layıksınız." dedi.

 

 

 Yorum Gönder

Etiketleri :