Fahriye Evcan Güzelliği ile Cannes'i Fethetti

Güzel ve başarılı oyuncu Fahriye Evcan bu yıl 68.si düzenlenen Cannes Film Festivaline katıldı.Dünyanın en ünlü starlarının buluştuğu festivalde Fahriye Evcan Tom Ford imzalı elbisesiyle göz kamaştırdı.

Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit ile olan beraberliği evliliğe doğru ciddi adımlarla ilerleyen güzel oyuncu Fahriye Evcen, dünyanın en önemli festivalleri arasında bulunan 68. Uluslararası Cannes Film Festivali'ne katıldı. Genç oyuncu, festivalin güzellik sponsoru olan L'Oréal Paris'in "Türkiye güzellik elçisi" unvanıyla kırmızı halının üzerinde yürüdü. Kıyafeti, saçı ve makyajıyla ilgi çeken Fahriye Evcen, uluslararası basına dakikalarca poz verdi.

ÜNLÜ STARLARLA TANIŞTI

Dünyaca ünlü modacı Tom Ford'un tasarladığı krem rengi bir elbise giyen Fahriye Evcen, festivalde Eva Longoria, Natasha Poly ve Aishwarya Rai ile bir araya gelip sohbet etti. Oyuncu, kırmızı halı seremonisi sonrasında yönetmen Todd Haynes'ın "Carol" filminin galasına katıldı.

 Filmin başrol oyuncusu Cate Blanchett ile kırmızı halıda aynı anda yürüdüklerini belirten Fahriye Evcen, galanın ardından "Cate Blanchhett'in birçok filmini beğeniyle izlemiştim. Bu filmde de çok başarılı bir performans sergilemiş" açıklamasında bulundu.

Festivale günler öncesinden büyük bir titizlikle hazırlandığını söyleyen güzel oyuncu Fahriye Evcen, "Cannes Film Festivali'ne ilk kez katılıyorum, burada kusuruz görünmek benim için çok önemliydi" dedi.Yorum Gönder

Etiketleri :