Esra Erol Sinirlendi ve Gelin Adayını Kovdu

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Esra Erol'un sunduğu evlilik programına katılan gelin adayının tavırları Esra Erol'u küplere bindirdi.Çok sinirlenen Erol gelin adayını stüdyodan kovdu.

Fox Tv’nin En Çok İzlenen Programlarından Esra Erol’la Evlen Benimle Bugünkü Programda Gelin Adayı Hanife Hanım Damga Vurdu.Kendisine Talip Olan Gökhan Bey Hakkında Konuşan Gelin Adayı Esra Erol’u Çileden Çıkardı. 

FOX TV’de Esra Erol’un Sunduğu İzdivaç Programında Damat Adayının Düştüğü Duruma Çok Üzülerek Gelin Adayını Konuşmasına Fırsat Vermeden Stüdyodan Kovdu. Dün yayınlanan bölümde çok ilginç bir olay yaşanırken, damat adayı Gökhan Bey daha önce de talip olduğu gelin adayı Hanife Hanım’a bir kez daha talip oldu. 

Hanife Hanım paravanın arkasında Gökhan Bey’in bulunduğunu görünce şaşkınlığını gizleyemedi ve Hanife Hanım’ın tekrar ettiği olumsuz sözleri üzerine stüdyoda hüzünlü anlar yaşandı. Esra Erol, Gökhan Bey’in yaşadığı aşkı anlayabildiğini ancak her duygunun karşılıklı olamayabileceğini ifade etti. Erol yaptığı konuşmanın ardından gelin adayı Hanife Hanım’ı dinlemeden stüdyodan gönderdi.

 Yorum Gönder

Etiketleri :