Emrah'ın Varyemezliği Devam Ediyor.Eşine Hediye Olarak 20 TL'lik Yüzük Aldı

Cimriliğin neredeyse kitabını yazacak olan Emrah eşinin beğendiği sahte yüzük için bile pazarlık yapması herkesi şaşırttı ve bu kadarına pes dedirtti.

Küçük Emrah lakaplı Emrah İpek, annesi ve eşi ile birlikte Mahmutpaşa’ya haftasonu alışverişine gitti. Tutumlu hatta cimri olarak tanınan Emrah, eşi ve annesi için kışlık kıyafetler aldı. Çekilen fotoğraflardan birinde, Emrah’ın kış alışverişi için içlik aldığı görüldü.

SATICI LANET OLSUN DEDİ

Emrah’ın 8,5 aylık hamile eşi Sibel Kirer bir züccaciye dükkanının vitrinine gözü takıldı ve burada bir sahte yüzük beğendi. 35 TL’lik sahte yüzük için kıyasıya bir pazarlığa tutuşan Emrah'ın usanmadan yarım saat pazarlık yapması satıcıyı canından bezdirdi. "Lanet olsun" diyen satıcı yüzüğü 20 TL'ye Emrah'a sattı.

DOĞMAMIŞ ÇOCUĞU İÇİN TİCARİ PLAN

Cimriliğin kitabını baştan yazan Emrah ise kendisine bu sıfatın takılmasına çok bozuluyor. Emrah bu sözün yerine tutumlu sözünü tercih ediyor. Sinekten yağ çıkaran Emrah doğmamış çocuğu üzerinden de ticari hesapların içerisine girdi. Emrah doğacak çocuğunun fotoğrafını basına 100 Bin TL karşılığında satmak için pazarlıklarını sürdürüyor.

Kaynak: Posta
 Yorum Gönder

Etiketleri :