Ebru Şallı'nın Sinan Akçıl'dan neden ayrıldığı ortaya çıktı !

Sinan Akçıl'dan çok ani şekilde ayrılan Ebru Şallı'nın bu kararı vermesine neden olan olay sonunda ortaya çıktı. Akçıl'dan şüphe eden Ayşe Özdemir görüntülü konuşma yapmak isteyince ,Sinan Akçıl banyo'ya giderek görüntülü konuşma yapmaya başlamış,bu esnada Şallı'nın banyoya girmesiyle feryat kopmuş.

AKÇIL, İKİSİNİ BİRLİKTE İDARE ETMİŞ

Ebru Şallı-Sinan Akçıl aşkının bitmesine, futbolcu Önder Turacı'nın eski eşi şarkıcı Ayşe Özdemir sebep gösterilmişti. 'Hafta Sonu' dergisi olayın iç yüzünü ilginç bir iddiayla gündeme getirdi. Dedikoduya göre Akçıl, tam Şallı ile barışmışken, ne yardan ne serden misali Özdemir ile de görüşmeye devam etmiş. Akçıl, Özdemir'e "Bir toplantıya gidiyorum, telefonumu açmayabilirim" diyerek soluğu Şallı'nın evinde almış.

BANYODA BASILDI

Ancak Akçıl'dan şüphelenen Ayşe Özdemir, popçuyu mesajlarıyla taciz etmiş ve görüntülü konuşmak istemiş. Ünlü müzisyen banyoya giderek Özdemir'i aramış. Tam bu sırada Şallı banyoya girip, "Sinan, sen ne yapıyorsun?" diyerek kıyameti koparmış. Sinan Akçıl, bu olay üzerine hemen orada Ebru Şallı'ya evlenme teklif etmiş ama tabii ki reddedilmiş. Özdemir'e dönmek isteyen Akçıl'ı güzel şarkıcı da reddetmiş.Yorum Gönder

Etiketleri :