Duygu Çetinkaya Niran Ünsal'ı mahkemeye verdi !

Duygu Çetinkaya ,bir tv kanalına konuk olan sanatçı Niran Ünsal'ın program çıkışı kendisine hakaret ettiğini ve sosyal paylaşım platformlarından birinde kendisine iftira attığı gerekçesiyle mahkemeye verdiğini açıkladı.

Duygu Çetinkaya savcılığa verdiği şikayet dilekçesinde asıl adı Fatma Uludan Türküsev olan Niran Ünsal'ın 8 Ekim 2014'de Beyaz TV'de yayımlanan "Söylemezsem Olmaz" isimli programına konuk olduğunu belirtti. Konuğu olan Ünsal'ın sorduğu sorulara tersler tarzda cevaplar vererek küçük düşürücü ifadeler kullandığını ileri süren Çetinkaya, Niran Ünsal'ın programın ardından aynı gün Twitter hesabından "Duygu Çetinkaya 2014 fuhuş operasyonunda yakalandı" şeklinde tweet attığını anlattı.

Hiçbir şekilde fuhuş olaylarına adının karışmadığını kaydeden oyuncu duygu çetinkaya, saygın, seviyeli bir ailenin çocuğu olduğunu, kız kardeşi ve annesiyle yaşadığını ve adının bu güne kadar hiçbir sansasyonel olaya karışmadığını dile getirdi. Genç oyuncu, Niran Ünsal hakkında hakaret ve iftiradan işlem yapılmasını talep etti. İkilinin ayrıca  Beykoz Asliye Hukuk Mahkemesi'nde süren bir de tazminat davası olduğu öğrenildi.

Kaynak: SabahYorum Gönder

Etiketleri :