Deniz Akkaya Kıyafetiyle Dillere Düştü

Deniz Akkaya'nın giymiş olduğu geometrik desenli elbisesi jartiyer havası yaratınca sosyal medyanın gündemine oturdu.

Aramızda Kalmasın' programına katılan Deniz Akkaya'nın kıyafeti, ekran başındakileri şaşkına çevirdi. Kamera genel plana geçtiğinde ortaya çıkan manzara 'Deniz Akkaya jartiyerle mi çıkmış' dedirtti.

KIYAFETİ OLAY OLDU

Bir takipçisini Instagram hesabından resmini paylaşarak hedef haline getiren Deniz Akkaya, bu sabah bir canlı yayına konuk oldu. Pembe bir elbise giyen Akkaya, kıyafetinin eteği ile olay yarattı.

JARTİYERLE EKRANA MI ÇIKTI?

Kameralar genel plana geçtiğinde Deniz Akkaya'nın elbisesi süper mini olarak ekrana yansıdı. Bacaklarında ise elbise ile aynı renkte pembe bir jartiyer varmış gibi görünüyordu.

Eski mankenin süper mini görünen kıyafeti sosyal medyaya anında bomba gibi düştü. Takipçileri de 'jartiyerle mi ekrana çıktı' yorumları yaptılar.

Deniz Akkaya'yı jartiyerle ekrana çıkmış gibi gösteren aslında elbisesinin etek kısmıydı. Akkaya'nın Instagram hesabına ekrana çıkarken koyduğu boydan çekilmiş fotoğrafı, jartiyer gibi görünen kısmın, aslında eteğin altı olduğunu ortaya çıkardı.

HEM ELEŞTİRDİLER HEM BEĞENDİLER

Deniz Akkaya'nın Instagram takipçileri, ekranda jartiyer giymiş gibi gösteren elbisesi için 'basit ve ucuz' yorumları yaptılar. Bir takipçisi ise 'Jartiyerle çıkmış erotik dansçı gibi görünüyor" yorumunda bulundu.

Deniz Akkaya Kıyafetiyle Dillere DüştüYorum Gönder

Etiketleri :