Demir Demirkan Sertap Erener Hakkında İlk Kez Konuştu !

 Sertap Erener'den geçtiğimiz günlerde ayrılan Demir Demirkan ilk kez konuştu. Sertap Erener ile neden ayrıldığını açıklayan ünlü sanatçı pek çok kişinin bilmediği çok şey var dedi. Sertap Erener'in mahkemeden kendisi hakkında koruma talep etmesi konusuna hayli bozuk olduğunu söyleyen sanatçı bu olaya çok şaşırdığını söyledi. 

Sertap Erener ile 14 yıllık aşkını geçtiğimiz ay bitiren Demir Demirkan biten ilişkisinin ardından ilk kez konuştu. Sertap Erener ile biten ilişkisinin ardından sonra konuşan Demir Demirkan hakkında çıkan haberlere sitem etti. Hakkında çok haksız eleştirilerin yapıldığını söyleyen Demir Demirkan herkesin bilmediği çok şey var dedi. 
 

 Demirkan, “Elbette herkesin bilmediği çok şey var çünkü hiçbir şey söylemiyorum. Bir tane basın bülteni yazdım, başka da ağzımı açmadım bu konuda. Diyeceğimi dedim sonuçta. Özel hayatım kimseyi ilgilendirmez. Zaten hiçbir ilişkimi çok açık yaşamıyorum. Kapalı bütün ilişkilerim” dedi.

Habertürk gazetesinden Ekin Türkantos’a konuşan Demir Demirkan, bir basın bildirisiyle Sertab Erener’den ayrıldığını duyurmasının ardından gelen tepkilere cevap verdi.

Demirkan, Erener ile ayrılığı hakkında, “Elbette herkesin bilmediği çok şey var çünkü hiçbir şey söylemiyorum. Bir tane basın bülteni yazdım, başka da ağzımı açmadım bu konuda. Diyeceğimi dedim sonuçta. Özel hayatım kimseyi ilgilendirmez. Zaten hiçbir ilişkimi çok açık yaşamıyorum. Kapalı bütün ilişkilerim” dedi.

‘Bir sürü eleştiriyi düzeysiz ve çirkin buldum’

Sertab Erener ile ayrıldığını bir basın bildirisiyle tek taraflı olarak duyuran Demir Demirkan gelen eleştirileri çok sığ bulduğunu dile getirdi. Demirkan şunları söyledi:

“İnsanların hayal gücünün bu kadar sığ olmasına, onlar adına üzüldüm. Bir sürü eleştiriyi düzeysiz ve çirkin buldum. Uydurdukları hikâye de çok kötü. İnsanlar bu kötülükleri uydurarak kendi içlerindeki kötülükleri ortaya çıkarıyor. Bana dokunmuyor çünkü olayın gerçeğini biliyorum ve kimseye de açıklamak zorunda değilim.”

'Çok şaşırdım'

Ayrılığın ardından Sertab Erener’in mahkemeden “koruma talebi”nde bulunmasına şaşırdığını söyleyen Demir Demirkan şunları dile getirdi:

“Çok şaşırdım, ilginç. Hayatımda bunun başıma gelmiş olmasına şaşırdım aslında. Ama hepimiz insanız. Ben mükemmel değilim. Kimse de değil. Başına gelen her şeyi sen çağırıyorsun aslında. İyi ya da kötü, karşılaştığım her olaya “Ben bundan ne öğrenmeliyim?” diye bakıyorum. O yüzden de belki ruhsal gelişimim çok hızlanıyor. İnsanın farkındalığının, sabrının ve affediciliğinin gelişmesi kadar önemli bir şey yok hayatta. Bence korkunun yerini kabullenme, öfkenin yerini sabır, nefretin yerini affetme, çatışmanın yerini de huzur alması lazım.”Yorum Gönder

Etiketleri :