Ameliyat için Amerika'ya giden Tatlıses helallik isteyerek herkesi ağlattı !

  İbrahim Tatlıses, 14 Mart 2011 gecesi Maslak'ta silahlı saldırıya uğramış, başından ağır yaralanmıştı. 

Tatlıses, uzun bir tedavi süreciyle büyük oranda sağlığına kavuştu, ancak kırılan kafatası kemiğinin parçalarından biri risk taşıdığı için çıkarılmadı ve sol tarafı da felç kaldı. O kemik parçasının çıkarılması için bir kez daha ameliyat masasına yatacak olan İmparator, dün operasyonun yapılacağı Amerika'nın Miami şehrine gitti.

İMPARATOR'U OĞULLARI UĞURLADI
İbrahim Tatlıses, Atatürk Havalimanı'na sabaha karşı saat 04.30'da geldi. Tekerlekli sandalye kullanan sanatçı için geniş güvenlik önlemleri alındı. Etrafı koruma ordusuyla çevrilen Tatlıses, havalimanına x-ray cihazından geçmeden, polis kontrolünde VIP kapısından giriş yaptı. Oğulları Ahmet ve İdo'nun uğurladığı ünlü türkücü, saat 07.20 uçağıyla New York'a uçtu, oradan da Miami'ye geçti.

DOSTLARIYLA YEMEKTE BULUŞTU
Miami'de 3 ay kalması planlanan türkücü, yolculuk öncesi son gününü ailesi ve dostlarıyla geçirdi. Sanatçı, yakınlarını Seyrantepe'deki Tatlıses Çiğköfte'de ağırladı. Yemeğe İbrahim Tatlıses'in eski eşi Ayşegül Yıldız ve çocuklarının yanı sıra yakın dostu Aydemir Akbaş, Demet Akalın-Okan Kurt çifti ve Petek Dinçöz de katıldı.

Yemeğin ardından muhabirlerin fotoğraflarını çekmesine izin veren Tatlıses, objektiflere Ayşegül Yıldız'la evliliğinden olan kızı Elif Ada ile poz verdi. Sanatçının "Madem gidiyoruz, beni Elif Adamla çekin. Bakarsınız son pozumuz olur" sözleri, yanındakileri duygulandırdı. 
İdo, havaalanında babasıyla çektirdiği bu fotoğrafı, "Keyfimiz yerinde. Seni seviyorum Tatlıses" notuyla sosyal medyadaki takipçileriyle paylaştı.

GİTMEDEN STÜDYOYA GİRDİ
İbrahim Tatlıses, yola çıkmadan önce stüdyoya girip eski şarkısı "Vur Gitsin Beni"yi yeniden yorumladı. Tatlıses Amerika'dayken, şarkı Polat Yağcı'nın prodüktörlüğünde sevenleriyle buluşacak.

"GİDECEK, GELECEK STÜDYOYA GİRECEK"
En yakın arkadaşını yine yalnız bırakmayan Aydemir Akbaş, çıkışta "Ben onunla her an her adımda birlikteyim. Gidecek, gelecek, stüdyoya girecek. Ben de yanında duracağım. O okumazsa ben okurum, yanarsınız bak" diye espri yaptı.

DEMET AKALIN KONSER ÖNCESİ İBO'YA KOŞTU
Demet Akalın, konser için Viyana'ya uçmadan 1 saat önce eşi Okan Kurt'la birlikte İbrahim Tatlıses'in yemeğine katıldı. Akalın, sanatçıyla "Git de gel be abi" diyerek vedalaştı.

PETEK DİNÇÖZ: HAMİLELERİN DUASI KABUL OLUR
Petek Dinçöz, "Hamilelerin duası kabul olur. Ben de İbrahim Tatlıses için bol bol dua edeceğim. Sapasağlam dönecek, sizlere de bol bol sürpriz yapacak" dediYorum Gönder

Etiketleri :