Ahmet Hakan: Ben Tam Bir Poligam'ım !

Çapkın karakteriyle tanınan Ahmet Hakan'ın hayatına giren kadınlara ,kendisinin tam bir poligam (çok eşli) olduğunu söylediği öğrenildi.

Ahmet Hakan'ın özel hayatındaki trafik şaşırtmaya devam ediyor. Karadayı dizisinin Nilay'ı Perihan Ünlücan'la yaşadığı beraberlikle gündeme gelen Ahmet Hakan'ın kısa süre öncesine kadar program yaptığı CNNTÜRK'te stajyerlik yapan Damla isimli genç kızla görüştüğü öğrenildi. 47 yaşındaki gazetecinin, kanalda editör olarak görev yapan stajyer Damla'yı Teşvikiye'deki evinde de ağırladığı öğrenildi. Stajyer Damla, Ahmet Hakan'la yaptığı selfie'leri sosyal medyadan paylaştı.

Jinekolog Banu yedekte

Çapkın kişiliğiyle tanınan gazetecinin ayrıca son dönemde Banu isimli jinekologla da yakınlaştığı konuşuluyor. Teşvikiye'nin ünlü kafelerinde uzun saatler oturan Ahmet Hakan'ın çok sayıda arkadaş edindiği biliniyor. Sosyal medyayı da aktif kullanan ünlü gazetecinin görüştüğü kadınlara "Ben tam bir poligamım" itirafında bulunduğu öne sürüldü.

Liste çok kalabalık

Pek çok meslek dalından sevgilisi olan Ahmet Hakan'ın özellikle esmer popüler oyunculara düşkün olduğu biliniyor. Gazeteci şimdiye kadar Zuhal Olcay, Başak Sayan, Pelin Batu, Devin Özgür Çınar ve Nehir Erdoğan'la beraberlik yaşamıştı. Bir dönem Özgü Namal'ın da peşinden koştuğu ifade edilen  gazeteci, Nehir Erdoğan'a evlenme teklif etmiş ancak "Hayır" yanıtını almıştı.

GÜNEŞYorum Gönder

Etiketleri :