Sgk Haberleri Ana Sayfa
Gündem:
YSK OY KULLANMA YERİ LİSTESİ SORGULAMA - Oyumu nerede kullanacağım? TC ile YSK oy yeri sorgulama işlemi nasıl gerçekleştirilir? Oyumu hangi semt ve okulda kullanacağım bilgisine nasıl ulaşabilirim? 30 Mart 2014'de oyunuzu kullanacağınız yeri bir türlü öğrenemediyseniz mutlaka haber.sgk.net'in sunduğu bilgilere bir göz atmalısınız. YSK oy kullanma yeri sorgulamasıyla ilgili tüm detaylar haber.sgk.net ile birlikte ayaklarınıza kadar geldi.

Tüm Türkiye 30 Mart 2014 günü gerçekleştirilecek yerel seçimlere odaklandı. Peki yerel seçimde oyunuzu hangi semt ve okulda öğreneceksiniz? Haber.sgk.net sizler için araştırdı. YSK OY sorgulama sistemiyle oyunuzu nerede kullanacağınızı öğrenebilirsiniz.

Peki seçmen lisetesini nasıl öğrenebilirim ?
Seçmen listesi belli ol du mu bunu nereden sorgulayabilirim , Nerede oy 
kullanacağım 2014 gibi sorularınızın cevabı bu haberin detayında haber.sgk.net adresinde 

TC ile yurtiçi seçmen sorgulama, nerede oykullanacağım öğrenme bulma hakkında
30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan Yerel seçim öncesinde oy kullanacak kişiler için listeler tek tekaçıklantı ve tamamlandı. Peki seçmen lisetesini nasıl öğrenebilirim ? Seçmen listesi belli ol du mu bunu nereden sorgulayabilirim , Nerede oy kullanacağım 2014 gibi sorularınızın cevabı bu  detayındahaber.sgk.net adresinde 
30/03/2014 Tarihinde bildiğiniz gibi yerel seçim var. Yüksek Seçim Kurulu YSK tarafından internet sitelerinde oy kullanacağınız sandıklar, seçmen listeleri açıklandı, buna göre ben nerede nasıl şekilde hangi adreste oy kullanacağım diye düşünen vatandaşlarımız için nereden sorgulama yapılacağı hususunu anlatıyoruz. 

Öncelikle aşağıda bulunan bağlantıya gidiyorsunuz.Bağlantıya girdikten sonra nüfusa kayıtlı olduğunuz il ilçe, 

Tc kimlik numarası cilt no aile sıra no resim doğrulamasınıda girdikten sonra oy kullanacağınız yeri tam olarak öğrenebiliyorsunuz. Dileyen kişiler aşağıya eklediğimiz resime de tıklayarak ilgili sorgulama sitesine gidebilirler.

26 Şubat 2014 Çarşamba 09:18

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

8 Öğrencinin Hayatını Kaybettiği Kazada...
Süleyman Demirel Üniversitesi Yalvaç Meslek Yüksekokulu öğrencilerini taşıyan iki midibüs, sabah saatlerinde...

Haberi Oku