Vicdansızlığın böylesi! Çarptılar ve arkasına bakmadan kaçtılar

Konya’da 51 yaşındaki Muhittin Yılmaz geçimini sağlamak için 3 tekerlekli seyyar arabasıyla adliye binası önünde simit ve çay satmaya gittiği sırada bir otomobilin çarpması sonucunda öldü.

Talihsiz adamın arabası parçalanırken, simitler ve bozuk paralar yola saçıldı. Polis, simitçiye çarpıp kaçan sürücü ve aracın plakasını belirlemek için çalışma başlattı. Kaza, dün saat 05.30 sıralarında merkez karatay İlçesi Cemil çiçek Caddesi’nde meydana geldi.

Simitleri satmaya gidiyordu

Bir bankadan emekli olan ve adliye binası önünde bisikletli seyyar arabasıyla çay ve simit satan Muhittin Yılmaz, günlük mesaisine başlamak üzere yola çıktı. Adliye binasına yaklaşık 800 metre kala Yılmaz’ın kullandığı bisiklete, sürücü ve plakası belirlenemeyen araç çarptı. Çarpmanın şiddetiyle yere savrulan Yılmaz, devrilen bisikletinin yanında hayatını kaybetti. Arabadaki simit, poğaça ve madeni paralar yola savruldu.

Polis, Yılmaz’ın etrafa saçılan bozuk paralarını toplayıp bir poşete koydu.
Talihsiz adamın cesedi otopsi yapılmak üzere Dr. Faruk Sükan Doğum ve Çocuk Hastanesi Morguna kaldırıldı. Polis, kaçan sürücünün kimliğini ve aracın plakasını belirlemek için çalışma başlattı.
 

MİLLİYETYorum Gönder

Etiketleri :