Ünlü diyetisyen Yelda Kahvecioğlu ölü bulundu

 Bir gazetede, sağlıklı yaşam ve zayıflama üzerine yazılar yazan Kahvecioğlu’dan bir süredir haber alamayan arkadaşları ünlü diyetisyenin Ulus’taki evine gitti. Arkadaşları aradıkları telefonun sesinin evden gelmesi üzerine kapıyı kırarak içeri girdi. Yatak odasına giren arkadaşları ...

 Bir gazetede, sağlıklı yaşam ve zayıflama üzerine yazılar yazan Kahvecioğlu’dan bir süredir haber alamayan arkadaşları ünlü diyetisyenin Ulus’taki evine gitti. Arkadaşları aradıkları telefonun sesinin evden gelmesi üzerine kapıyı kırarak içeri girdi. Yatak odasına giren arkadaşları Kahvecioğlu’nun cesediyle karşılaştı. Haber verilmesiyle olay yerine gelen sağlık ekipleri Kahvecioğlu’nun hayatını kaybettiğini belirledi. Polis, Kahvecioğlu’nun bir süredir midesinden rahatsız olduğunu ve aldığı ilaç yüzünden kalp krizi geçirdiği şüphesi üzerinde duruyor.

Ünlülerden tweet
Acı haber Kahvecioğlu’nun birlikte çalıştığı pek çok ünlü ismi de yasa boğdu. Haberi alan Demet Akalın, Ebru Destan, Armağan Çağlayan ve Buse Terim gibi ünlü isimler üzüntülerini sosyal medya üzerinden dile getirdi.
Diyetisyen Yelda Kahvecioğlu ile ilgili ünlülerin attığı tweetlerden bazıları;
- Demet Akalın: “Ünlü diyetisyen evinde 2 gündür ölü beklemiş. Allahım hiç mi akrabası çalışanı yoktu! Ah be Yelda...”
- Armağan Çağlayan: “Çok üzüldüm. Her ölüm erken ama bu gerçekten çok erken. Nur içinde uyu Yelda Kahvecioğlu.”
- Buse Terim: “Yelda’nın ölümüne inanmak istemiyorum. 30 yaşında gencecik... Ben de onun danışmanlarından biriydim. Genç ve hayat dolu biriydi. Aklım almıyor...”
 

MİLLİYETYorum Gönder

Etiketleri :