SON DAKİKA ! Başbakan Erdoğan ve Bilal Erdoğan Ses Kaydında son durum son gelişmeler en son haberler

Bilal Erdoğanın Para taşıma görüntüsü Bilal erdoğanın Evden paraları çıkartmalısın dediği idda edilen Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan Bu habere bildiğiniz üzere montaj demişti. Gelişen haberler ve odatv.com üzerinden de dün yayınlanan habere göre bu Bilal Erdoğan'ın deyişi ile " Babacım, güncel olarak herhalde takip altındayız, görüntülü de takip ediyorlarmış"şeklinde ifadelerine yer verilmiş.

Bunlar şu anda iddadan öteye gider mi ? Montaj ve Görüntüsü de var iddalarının hangisi doğru çıkacak ? Başbakan Erdoğan'ın gerek Grup toplantısında yaptığı açıklamalarda gerek ise Bugün Ankara'da yaptığı mitingteki konuşmalarında " Bunlar montaj yakında açıklayacağız " şeklindeki ifadeler, önümüzdeki saatlerde ve günlerde nasıl şeklenecek hep birlikte göreceğiz.

OLAYLARA CHP NASIL YAKLAŞTI
Bugün tom partiler birer birer açıklamalarda bulundu. CHP tarafı, bunun Ağrı dağı gibi Erciyes Dağı gibi gerçek olduğunu ifade etti. Görüntülerin ( youtube'taki videoların ve ses kayıtlarının ) kesinlikle gerçek olduğunu söyleyerek Başbakanımız için BAŞÇALAN ifadesini kullandı.


ABDULLATİF ŞENER NE DEDİ ?

AKP'den ayrılan Abdüllatif ŞENER " Bu ses kesinlikle Tayyip Erdoğan'a ait " ifadesini kullanarak. Uzun yıllar kendisiyle birlikte çalıştığını ve buradaki ses tonlamalarının tamamınında yine Erdoğan'a ait olduğunu söyledi.

MHP SES KAYDI İLE İLGİLİ NE DEDİ ?

Bahçeli, ses kaydı iddalarıyla ilgili, "Sayın Başbakan bunlar montaj diyorsun ses senin sesin, oğul senin oğlun, onunda sesi bildik hale geldi. O montaj mı değil mi bilemem. Devletin tüm imkanları senin elinde yargıyı savcıları göreve davet et. Elinizde ne bilgi belge varsa gönderin yolsuzluğun rüşvetin dibini kazımak istiyorum de"” dedi.

BDP SES KAYDI İLE İLGİLİ NE DEDİ ?

BDP Eşbaşkanı Selahattin Demirtaş partisinin grup toplantısında konuştu. Başbakan Erdoğan ve oğlu Bilal Erdoğan'a ait olduğu iddia edilen ses kayıtlarına ilişkin Demirtaş, "Montaj deyip kurtulmak kolay ise, niye bu kadar insan kurtulamıyor. Bunların hepsi iktidarın içine düştüğü gafletin sonucudur. Ses kaydı montaj ise teknik olarak bunu anlamak çok kolay bir iş değil. Ama sesin Başbakana ve oğluna ait olduğunu öğrenmek 20 dakikalık bir iş. Meclisin karşısında TÜBİTAK var. Yöneticilerini kendileri tayin etmişler. Başbakan ve oğlu TÜBİTAK'a gider, ses laboratuvarında ses örneklerini verir. 20 dakika sonra bu seslerin ikisine ait olup olmadığı anlaşılır" dedi.

Videoyu servis eden kişi aynı zamanda bu iddaların yalanlanması durumunda Video görüntülerini de servis edeceğini belirtti. CHP'de konuşan Kılıçdaroğlu buna yakın ifadeler kullandı. Son durum bu şekilde. Gelişmeleri haber.sgk.net adresinde sizlere duyurmaya devam edeceğiz 25.02.2014/ 16:50Yorum Gönder

Etiketleri :