Sabri'nin bu davranışı takdir topladı !

Büyük derbide neler yaşandı ?  Fenerbahçe-Galatasaray derbisi güzel bir görüntü ile başladı... Sarı kırmızılı takımın oyuncusu Sabri Sarıoğlu, soğuk bir havada gerçekleşen seremonide eşofmanının üstünü küçük çocuğa verdi.

Soğuk havalarda oynanan maçlarda küçük çocukların seremoniye çıkartılması zaman zaman tartışma konusu oluyor. Fenerbahçe-Galatasaray derbisinde yaşanan bir olay tartışmayı yeniden gündeme getirebilir.

Derbi öncesi sahaya çıkan iki takım futbolcularına küçük çocuklar da eşlik etti. Sabri'nin alkış toplayan hareketi de bu sırada gerçekleşti. Soğuk bir havada gerçekleştirilen seremoni sırasında Galatasaraylı Sabri Sarıoğlu eşofmanının üstünü önünde duran Fenerbahçeli formalı çocuğa verdi.

TOKALAŞMADILAR

Fenerbahçe-Galatasaray derbisi öncesi seremonide gözler Volkan Demirel ile Sabri Sarıoğlu üzerindeydi.

Sarı lacivertli takımın kalecisi Volkan Demirel ile sarı kırmızılıların tecrübeli futbolcusu Sabri Sarıoğlu, birbirleriyle tokalaşmadı. İki futbolcu, 13 Mayıs 2013'te Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanan Fenerbahçe-Galatasaray maçının son dakikalarında birbirleriyle kavga etmişti.Yorum Gönder

Etiketleri :