Karısı Evi Terkedince Av Tüfeği İle İntihar Etti

 Yalova'da bir hafta önce tartışma sonucu eşi evi terkeden 45 yaşındaki A. Y., girdiği bunalım sonucu av tüfeği ile başına ateş ederek yaşamına son verdi. Yalova'da bir hafta önce iki çocuk annesi H. Yüce, eşi A. Y. ile tartıştıktan sonra çocuklarını da alarak evden ayrıldı.

Bu sabah saatlerinde eşini arayan A. Y., iddiaya göre geri dönmezse canına kıyacağını söyledi. Sabah işe gitmeyince mesai arkadaşları durumu eşine bildirdi. Karakola giden H. Yüce., kocasının hayatından şüphe ettiğini söyledi. Bunun üzerine harekete geçen polis, Rüstempaşa Mahallesi’nde oturan A. Y.'nin evine gitti. Zili çalmalarına rağmen kapıyı açan olmayınca Savcılık kararı ile çilingir ile kapı açıldı.

Eve giren polisler, A. Y.'nin kanlar içerisindeki cansız bedeni ile karşılaştı. Yapılan incelemede Y.'nin av tüfeği ile kafasına ateş ederek intihar ettiği tespit edildi. İki çocuk babası olan A. Y.’nin cesedi, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Bursa Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi. Birçok yere borcu olduğu anlaşılan Y.'nin ölümüyle ilgili soruşturma başlatıldı.
Yorum Gönder

Etiketleri :