İkinci Canlı Bombadan Olay Paylaşımlar

Canlı Bombanın Sosyal Medya Paylaşımları, Ankara Saldırısı İkinci Canlı Bomba Haberleri, İkinci Canlı Bomba Özgür Ünsal Haberleri...

13 Mart akşamı Ankara'yı kana bulayan saldırıyı gerçekleştiren 2 teröristten biri olduğu ileri sürülen Özgür Ünsal'ın 70 takipçisinin olduğu ve konum olarak Ankara Dikmen’de göründüğü herkese açık hesabında son paylaşımı 15 Ocak’ta yapmış. Geçmişte köpek, bebek fotoğrafları paylaşan, dondurmacıda video çeken Ünsal son paylaşımında paranın mutluluğu nasıl satın alabileceğini açıklamış.

Özgür Ünsal’ın Facebook paylaşımlarının, “canlı bomba profiline uymaması” sosyal medyada tartışılıyor. Ailesinin "apolitik" (siyasetle ilgilenmeyen) diye tanımladığı Ünsal'ın mahallesindeki esnaf, onun için "Hapçının teki" diyor ancak PKK bağlantısına dair kimsede bir bilgi yok.

Ankara saldırısını üstlenen terör örgütü PKK’nın uzantısı TAK, açıklamasında canlı bomba Seher Çağla Demir’in adına yer vermiş ancak Ünsal’dan bahsetmemişti.

İkinci canlı bomba olduğu ileri sürülen Özgür Ünsal'ın bir akrabası ise yaptığı açıklamada "Apolitik bir yapısı vardı. Bu olayları duyduğumuzda ilk önce Özgür’ün kayıp olduğunu duyduk. Sonra gazetelerden saldırıyla bağlantısı olduğunu duyduğumda şok oldum" dedi.

 

 

 Yorum Gönder

Etiketleri :