Cep Telefonuna Bedava oyun indir bedava oyun yükleCep telefonu için bedava olarak sunulan oyunlar, cep telefonuna bedava oyun indir bedava oyun yükle. Bir tık kadar yakın olan adresi sizlere gelecekteknolojisi.com olarak sunuyoruz.

Cep telefonu kullanıcılarının tamamının telefonlarında bir tane ya da birden fazla oyun bulunmaktadır. Özellikle Candy Crush Saga oyunu şu anda en revaçta ve beğenilen insanı bölümleri geçemediğinizde deli eden harika bir oyun diyebilirim. Ben de bu oyunun müptelalarından birisiyim. bu oyunu bedava olarak cep telefonlarınıza indirebilirsiniz.

Cep telefonlarınızdan Google Play ya da APP STORE alanlarına girerek Candy Crush yazmanız yeterli olacaktır. Bilgisayar başında iseniz masa üstü bilgisayarınızdan en fazla indirilen ücretli ve ücretsiz oyunların tamamını Google Play üzerinden görmek istiyorum diyenler için oyun linki aşağıdadır.

https://play.google.com/store/apps

Bu linkten indirebileceğiniz en bedava ve en güzel oyunları bulmanız mümkün. Aşağıya en beğenilen oyun olan Candy Crush oyununun videosunuda atıyoruz. Bu videoda 252. levelde olan bir kişinin oyunu nasıl oynadığını görüylorsunuz. Amaç aynı renkleri üst üste ya da yan yana getirmek. 3 tanede patlayan şekerler dörtte ve 5 li seviyelerde yan yana geldiğinde asıl o zaman oyundan zevk almaya başlıyorsunuz. Oyunda oynama canınız bittiği zaman facebook üzerinde bu oyunu oynayan arkadaşlarımız sizlere yeni canlar gönderiyorlar. Keyifli oyunlar dileriz.

Yorum Gönder

 1. yavuz akcan diyor ki:

  Candycryh oynak istiyorum

  1. selami sönmez diyor ki:

   kanka

   1. Tarkan diyor ki:

    çok güzel

    Etiketleri :