Canlı Bombanın Ağabeyi ; "Allah Belasını Versin"

Canlı Bombanın abisi konuştu, Canlı Bomba Kimdi, Ankara Bombacısının Ağabeyinden Açıklama, Kızılay Bombacısının Abisi konuştu...

Geçtiğimiz pazar günü Ankara Kızılıay'ı kana bulayan canlı bomba Seher Çağla Demir'in ağabeyi çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kardeşine değil giden canlara yandığını belirten ağabey açıklamasında, "Allah onlara fırsat vermesin Ülkemi bölmeye çalışan kişilerin Allah bin belasını versin.” ifadelerini kullandı.

35 Kişinin hayatını kaybettiği Ankara saldırısını gerçekleştiren PKK’lı Seher Çağla Demir’in ağabeyi sosyal medyadan bir açıklama yaptı: Allah’tan diliyorum ki bu örgüt ve yandaşlarına fırsat vermesin. Ülkemi bölmeye çalışan kişilerin Allah bin belasını versin. Ankara’yı kana bulayan PKK’lı canlı bomba Seher Çağla Demir’in Tekirdağ’da yaşayan ağabeyi Burhan Demir’in kardeşinin bombacı olduğunu öğrenince Türkiye gerçeğini gözler önüne seren bir paylaşım yaptı.

ONA DEĞİL 35 KİŞİYE YANIYORUM

Kardeşinin ölümüne değil giden canlara yandığını belirten Demir: “Ben vatanım milletim ve yaşadığım bu bayrak altındaki toprakları kanımın son damlasına kadar akıtmaya hazırım. Başkentimde yaşanan patlama olayında ölenlere rahmet, yaralılara acil şifa diliyorum. Allah’tan diliyorum ki bu örgüt ve yandaşlarına fırsat vermesin. Ülkemi bölmeye çalışan kişilerin Allah bin belasını versin.”

 

 Yorum Gönder

Etiketleri :