Bombacının Kardeşi Madalyalı Sporcu Çıktı

Brüksel Bombacıları Son Dakika Haberleri, 3. Bombacı Najim Laachraoui, Brüksel Patlamalarında Son Durum Son Dakika Haberleri...

Belçika’nın başkenti, Brüksel’de havaalanı ve bir metro istasyonununda 34 kişinin yaşamını yitirdiği, 17’si ağır olmak üzere 230 kişininde yaralandığı, Işid tarafından üstleninlen terör saldırılarının şüphelisi olarak yakalanan Najim Laachraoui'nin kardeşi gümüş madalya sahibi milli tekvandocu çıktı.

İngiliz Daily Mail gazetesi, kanlı saldırıların zanlısı olarak Belçika polisinin her yerde aradığı Najim Laachraoui’nin tekvandoda gümüş madalya sahibi Mourad Laachraoui kardeşi olduğu ortaya çıktı. Mourad   Belçika’yı temsil ettiği geçen yıl Güney Kore’de  düzenlenen dünya şampiyonasında 54 kiloda gümüş madalya kazanmıştı.

Havalimanının güvenlik kameralarında intihar bombacıları Bakraoui kardeşler ile birlikte beyaz montluyla görüntülenen Najim’in kardeşi Mourad’in kardeşiyle görüşmediği belirtiliyor. Fas kökenli aile saldırılarda adı geçen Najim’den utanç duyduklarını ve Najim’in bomba yapımıyla ilgilendiğinin ifade etti. Laachraoui’nin babası 3 yıldır oğullarınından haber alamadıklarını söyledi.

 Yorum Gönder

Etiketleri :