Sgk Haberleri Ana Sayfa
Gündem:
Recep Tayyip Erdoğan Balkon Konuşması Canlı İzle - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Balkon Konuşması CANLI DİNLE İZLE. AK Parti Genel Başkanı ve Türkiye Cumhuriyet'i Başbakan'ı Recep Tayyip Erdoğan Yerel Seçim sonuçlarının netleşmesiyle birlikte bir balkon konuşması gerçekleştirecek. Balkon konuşması haber.sgk.net adresinde.

Oy sayımları devam ederken Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın sayımların netleşmesiyle birlikte balkon konuşması gerçekleştireceği söyleniyor.
AK Parti Genel Merkezi’nde Başbakan Erdoğan’ın yapacağı konuşma için hazırlıklar sürdürülürken, seçim sonuçları kurulan barkovizyondan an be an takip edilecek. AK Parti Genel Merkezi’ne gelecek olan Başbakan Erdoğan’ın oy sayım işlemlerinin sonuçlanmasının ardından halka hitap etmesi bekleniyor.

Başbakan Erdoğan'ın eski danışmanlarından Akif Beki de, "Sonuç ne olursa olsun Başbakan balkon konuşması yapacaktır" demişti. 

BAŞBAKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN BALKON KONUŞMASI İÇİN;

BURAYA TIKLAYINIZ

HASTANEYE GİTTİ
İstanbul'da oyunu kullanan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, akşam saatlerinde Ankara’ya gitmeden önce bir yakınını hastanede ziyaret etti. 
Erdoğan, Ankara’ya hareketinden önce Kadıköy Medipol Hastanesi’ne geldi. Eşi Emine Erdoğan, kızı Sümeyye Erdoğan ve torunu ile birlikte hastaneye gelen Erdoğan, bir yakınını ziyaret etti. Erdoğan, yaklaşık 15 dakika süren ziyaretin ardından hastaneden ayrıldı. Erdoğan, hastaneden çıkarken vatandaşlarla sohbet edip, fotoğraf çektirdi. Başbakan Erdoğan daha sonra Ankara’ya gitmek üzere Sabiha Gökçen Havalimanı’na gitti.

30 Mart 2014 Pazar 23:45

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Türkiye’de yepyeni bir meslek dalı : ilişki...
İlişki avcılığı son dönemlerde populer oldu.İşte o mesleğin gerektiği özellikler.

Haberi Oku