Ameliyat Olan İbrahim Tatlıses'in Son Durumu Ne?

 Bu haberlerin üzerine Hürriyet gazetesinin ulaştığı bir aile yakınının verdiği bilgilere göre; ünlü sanatçının sağlığının endişe edilecek bir durumda olmadığının öğrenilmesi hayranlarına derin bir oh çektirdi.

"Korkulacak bir şey yok, komada olması söz konusu değil, İbrahim Bey uyandı ama bu tür ameliyatlardan sonra doktorlar, ilaçla tekrar uyutup, yavaş yavaş uyardırmayı tercih ediyor. İlaçlar kesilince her şey yoluna girecek inşallah."


Helallik isteyip gitmişti

Miami'ye uçmadan önce İstanbul'da sanatçı dostları ve ailesinden helallik isteyen ve veren Tatlıses'in ameliyat sırasında yanında sadece menajeri Eyüp Kanat ile Ayşegül Yıldız ve kızı Elif vardı.

Menajeri son durumunu açıkladı

İbrahim Tatlıses'in menajeri Eyüp Kanat, İbrahim Tatlıses'in son durumu hakkında Twitter'da açıklama yaptı.

Kanat, bugün ortaya atılan İbrahim Tatlıses'in sağlık durumunun olumsuz yönde ilerlediği şeklindeki haberleri yalanladı.

Sosyal medyada sessizliğini koruyan, İbrahim Tatlıses'in sağlık durumu hakkında kesin bir bilgi alınamadığı için hakkında çıkan haberler üzerine menajer Eyüp Kanat; 'Lütfen halen tedavisi devam etmekte olan ve tedavisi yolunda giden İbrahim Tatlıses için yalan haber yapmayınız.' dedi.

Yorum Gönder

Etiketleri :