Ailesi Cenazeyi Kabul Etmedi

Canlı Bombanın Ailesi, Canlı Bomba Seher Çağla Demir'İn Cenazesi Ne Olacak, Ankara Bombacısında Son Gelişmeler, Son Dakika Haberleri...

13 Mart Pazar günü Ankara'yı kana bulamayan ve 35 vatandaşımızın hayatını kaybettiği bombalı saldırının faili Seher Çağla Demir'in Adli Tıp işlemleri bitmesine rağmen cenazeyi almaya kimse gelmedi. Ailesi cenazeyi kabul etmezken, bombacının cenazesi kimseziler mezarlığına defnedilecek.

Canlı bomba Seher Çağla Demir’in bedeni, patlamanın etkisi ile yüzlerce parçaya ayrılmıştı. Yine terör saldırısını gerçekleştirenler arasında bulunan Özgür Ü.’nün ise cesedinin vücut bütünlüğünü koruduğu tespit edildi. 

Babası Daha Önce Cenazeyi Kabul Etmeyeceğini Belirtmişti
Adli Tıp işlemlerinin bitmesine rağmen canlı bomba Seher Çağla Demir’in cenazesini kimse almadı. Canlı bombanın babası da kızının cesedini istemediğini söylemişti.

Baba D. ifadesinde, "Kızım ilk, orta ve liseyi Marmara Ereğlisi’nde okudu. Daha sonra Balıkesir’de üniversitesi kazanarak 2012 yılında kayıt yaptırdı. Daha sonra kendisinden haber alamadık. Kayıp başvurusu da yaptık. Ama böyle bir olaya karışmışsa cenazesini de kabul etmiyorum" dediği öğrenilmişti.

Canlı bomba Seher Çağla Demir’in cenazesi belediye veya mülki idare amirliği tarafından kimsesizler mezarlığına gömülecek.

 Yorum Gönder

Etiketleri :