Sgk Haberleri Ana Sayfa
Gündem:
30 Mart 2014 Yerel seçimde oyumu hangi semt ve okulda kullanacağım? Yerel seçim oy kullanma yeri sorgulama işlemi nasıl yapılır? YSK OY KULLANMA YERİ SORGULAMA SİSTEMİ - Tüm Türkiye'nin 30 Mart 2014'de oy kullanacağı yerler belli oldu. Siz hala oy kullanacağınız yeri öğrenemediniz mi? O halde buyurun gelin birlikte öğrenelim! Haber.sgk.net ekibi olarak hazırladığımız bu yazımızda YSK oy kullanma yeri sorgulaması konusunda detayları sizler için sunuyoruz.

2014 Mart ayının 30. günü Türkiye yerel seçime gidecek. Tüm Türkiye'nin beklediği bu özel günde 18 yaşını geçen Tüm Türkiye vatandaşları oy kullanabilecek. Peki vatandaşlar oylarını nerede ve hangi sandıkta kullanacaklar? Haber.sgk.net konuyu sizler için araştırdı.

Peki seçmen lisetesini nasıl öğrenebilirim ?

Seçmen listesi belli oldu mu bunu nereden sorgulayabilirim, Nerede oy kullanacağım 2014 gibi sorularınızın cevabı bu haberin detayında haber.sgk.net adresinde

TC ile yurtiçi seçmen sorgulama, nerede oykullanacağım öğrenme bulma hakkında 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan Yerel seçim öncesinde oy kullanacak kişiler için listeler tek tekaçıklantı ve tamamlandı. Peki seçmen lisetesini nasıl öğrenebilirim ? Seçmen listesi belli ol du mu bunu nereden sorgulayabilirim , Nerede oy kullanacağım 2014 gibi sorularınızın cevabı bu detayında haber.sgk.net adresinde 30/03/2014 Tarihinde bildiğiniz gibi yerel seçim var. Yüksek Seçim Kurulu YSK tarafından internet sitelerinde oy kullanacağınız sandıklar, seçmen listeleri açıklandı, buna göre ben nerede nasıl şekilde hangi adreste oy kullanacağım diye düşünen vatandaşlarımız için nereden sorgulama yapılacağı hususunu anlatıyoruz.

Öncelikle aşağıda bulunan bağlantıya gidiyorsunuz. Bağlantıya girdikten sonra nüfusa kayıtlı olduğunuz il ilçe,

TC İLE YSK NEREDE OY KULLANACAĞIM SORGULAMASI İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

Tc kimlik numarası cilt no aile sıra no resim doğrulamasınıda girdikten sonra oy kullanacağınız yeri tam olarak öğrenebiliyorsunuz. Dileyen kişiler aşağıya eklediğimiz resime de tıklayarak ilgili sorgulama sitesine gidebilirler.
22 Şubat 2014 Cumartesi 12:35

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

IŞİD'e katılanlar bin pişman! İşte o sözler
IŞİD'e katılan militanların birçoğu IŞİD'e katılmanın pişmanlığını yaşıyor. CNN televizyonunun...

Haberi Oku