3 Yıl Önce Ölen Babaanneden Gelen Mesaj Şok Etti.
 İngiltere'de yaklaşık olarak üç sene önce babaannesini kaybeden 22 yaşındaki Sheri Emerson, "mezardan" gelen kısa mesajla neye uğradığını şaşırdı.

 
ATTIĞI MESAJA CEVAP GELİNCE GÖZLERİNE İNANAMADI
 
Her defasında mesajlaşan, haberleşen bir aile olan Emerson'lar, 59 yaşında bağırsak kanseri gerekçesiyle yaşamını kaybeden büyüklerini, kendi vasiyeti üzerine cep telefonuyla beraber toprağa verdi. Babaannesini özlediği vakit bazen onu beraberinde hissetmek için bu telefona kısa iletiler atan Sheri Emerson, bir gün attığı mesaja yanıt alınca gözlerine inanamadı.
 
"GÖZÜM ÜZERİNDE. SENİ SEYREDİYORUM..."
 
Telefonuna "Babannem" diye kayıtlı olan numaradan gelen mesajda, "Gözüm üzerinde. Her şey güzel olacak. Bunu da atlatacaksın" yazıyordu. Genç kadın "Sen kimsin?" diye mesaj yazınca bu defa , "Seni seyrediyorum ve iddialı ol her şey daha iyi olacak" cevabını aldı.
 
"EŞEK ŞAKASI SANDIM"
 
Daily Mail gazetesine açıklama yapan Sheri, "Mesajı okuduğumda 'Hala yaşıyor mu?' gibi garip sorular aklımı kurcalamaya start verdi " diye belirtti . Sheri ilk şoku atlattıktan akabinde mesajın kim tarafından gönderildiğini araştırmaya start verdi . Mesaj ile yanıt veren kişinin, Leasley Emerson'un numarasını birkaç hafta önce satın aldığı anlaşıldı .
 
HATTIN YENİ SAHİBİ ÖZÜR DİLEDİ
 
Telefonu aldıktan akabinde çeşitli numaralardan mesaj ve çağrılar alan yeni kullanıcı, arkadaşları tarafından eşek şakasına uğradığını düşündüğünü ve bu mesajla şakayı devam ettirmek niyetinde olduğunu ortaya koyarak , farkında olmadan neden olduğu üzüntü sebebiyle aileden özür diledi. Sheri Emerson, babaannesinin telefonunun kayıtlı olduğu operatör ile iletişime geçti. O2 adlı şirket, babaannenin telefon numarasının tekrar başkaları tarafından kullanılmayacağına dair teminat verdi.

KAYNAK: AjanslarYorum Gönder

Etiketleri :