Kışlık Tesettür Kombinlerde YeşilTopuklar İmzası!

Her sabah gardrobunuzun karşısında “Bugün ne giysem?“ sorunsalıyla baş başa kalan kadınlar bu haberimiz sizin için!

Her sabah gardrobunuzun karşısında “Bugün ne giysem?“ sorunsalıyla baş başa kalan kadınlar bu haberimiz sizin için! Hazırladığı tesettür kombin önerilerini sosyal medyada yüzbinlerce takipçisiyle paylaşan YeşilTopuklar’ın rüzgarına kapılarak sizde kıyafetlerinizi birbirine uyduracak formülleri öğrenebilirsiniz.

İster çalışan, ister ev hanımı isterseniz öğrenci olun kadınlar için kıyafet seçimi ve onları birbirine uydurma her daim kadın yaşamına özgü bir problem olarak ortada duruyor. Peki ama gardrobumuzda onca kıyafetin arasında neden hala giyecek bir şey bulamıyoruz? Cevabı basit! Hangi parçaları birbiriyle kullanacağımızı bilmiyor ve içimize sinmeyen seçimlerle güne başlıyoruz.

Oysa ki YeşilTopuklar moda editörleri hemen her gün yüzlerce parçayı tarayarak tüm kadınların gardroblarında bulunan parçalardan harika kombinler hazırlıyorlar. Çalışan tesettürlü kadınlar için şık ve rahat ofis kombinleri, gençler için spor kombinler, düğün, söz ve nişan gibi davetlere özel abiye kombinleri ve detaylarına siteden ulaşabilirsiniz.

Örneğin kışa özel hazırladıkları kışlık kombinlerle bu mevsime damgasını vuracak en güzel pardesü modelleri seçimlerinize rehber olabilir yada ışıltılı abiye dünyasında kaybolmanızı sağlayan en şık tesettür abiye elbiseleriyle masalsı bir rüyaya katılabilirsiniz.

Beden yapınıza göre en doğru kıyafetleri öğrenerek sizde profesyonel stil danışmanları gibi giyinebilirsiniz. Yada fazla kilolarını saklayacak giyim hileleriyle olduğunuzdan çok daha zayıf görünebilirsiniz. Modanın bitmek bilmeyen trend savaşlarında kaybolmadan kendiniz için en doğru kıyafetleri birlikte giyerek kendinizi mutlu edin! Bunun için çalacağınız kapı ise YeşilTopuklar

Kadınların kendilerine yakışan kıyafetleri tercih ettikleri anların en fazla mutluluk hormonu salgıladı zamanlardan biri olduğunu biliyor muydunuz? Daha mutlu kadınlar için en güzel kombinleri şimdi keşfedin!Yorum Gönder

Etiketleri :