Sgk Haberleri Ana Sayfa
Fragman:
O Hayat Benim dizisi 3. bölüm fragmanını izle. O hayat benim 3. bölümde ne olacak neler yaşanacak? Başladığı günden itibaren geniş bir kitleyici izlesine hitap eden O Hayat Benim dizisi 3. bölümünde de izleyicilerini şaşırtmaya devam edecekmiş gibi görünüyor. Peki yeni bölümde izleyicileri neler bekliyor? Haber.sgk.net sizler için sunuyor.

Efsun’a yaptırılan DNA testlerinin sonuçları gecekondunun ortasına bomba gibi düşer. Sonuç, başta Bahar olmak üzere herkesin hayatını geri dönüşsüz biçimde değiştirecektir. Nuran, nihayet fakir mahalleden kurtulup konağa gitme hayali ile eşyaları toplar, ancak olaylar istediği gibi gitmez. Hırsları, Nuran’ı öz kızı Efsun’la karşı karşıya getirecektir. Bu arada konakta herkes diken üstündedir, hayatlarını hiç tanımadıkları bir kızla paylaşmak zorunda mı kalacaklardır? Ve diğer tarafta Ateş, Mehmet Emir’i mahvetmek için kızını kullanmaya karar verir. Ateş’in intikam planı hem Efsun’u hem de Bahar’ı etkileyecektir.

O Hayat Benim Dizisinin Konusu:

Mehmet Emir ve Hasret birbirine aşık olan iki gençtir. Ancak Hasret’in babası Yusuf ise evlenmelerine karşı çıkar. Yusuf, O Hayat Benim dizisinde kızının hamileliği de ortaya çıkınca çıldırır ve iki genci ayırır. Bunun üzerinde Mehmet Emir’e de Hasret’in öldüğünü söyler.


O HAYAT BENİM 3. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZArdından Hasret doğum yapınca bebek elinden alınır. Yusuf, bebeği büyütmesi için yardımcısı İlyas’a teslim eder. Adı Bahar olur. Bunun yanında Efsun adında bir bebeği daha vardır. İlyas ve karısı Nuran Efsun ve Bahar’ı kardeş gibi büyütürler.

Aradan yirmi yıl geçer. O Hayat Benim dizisinde Yusuf vicdan azabıyla Bahar’ı babası Mehmet Emir’e götürmeye karar verir. Gecekonduda büyüyen Bahar ‘gerçek hayatına’ kavuşacaktır nihayet. Hayal bile edemeyeceği servetin tek varisidir Bahar. Köşklerde oturacak, yatlarda gezecek, en iyi okullarda okuyacaktır… Kısaca parıltısıyla göz kamaştıran ‘o hayat’ın sahibi olacaktır. Ancak kader buna izin vermez, her şey bir anda ters yüz olur. Artık sadece Bahar’ın değil kimsenin ‘hayat’ı eskisi gibi olmayacaktır.

O Hayat Benim dizisinin kadrosunda Keremcem, Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray, Sinan Albayrak, Yeşim Ceren Bozoğlu, Süleyman Atanısev yer alıyor. Yapımcılığını Pastel Film'in üstlendiği O Hayat Benim dizisinin yönetmenliğini Merve Girgin, senaristliğini ise Yelda Eroğlu ve Gül Abus Semerci yapıyor. Dizinin müzikleri ise Cem Tuncer'den.

O HAYAT BENİM 2. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

O Hayat Benim dizisinin 23 Şubat'ta yayınlanan bölümünde Mehmet Emir, yıllar sonra kavuştuğu kızını alıp götürmek istedi. Ancak Efsun onun kendisi için bir yabancı olduğunu söyleyip reddetti. Nuran kızının bu fırsatı tepmesi karşısında öfkeden deliye döndü. Oysa O Hayat Benim son bölümde Efsun'un planı kendisini ağırdan satmaktı. Efsun'un zengin bir adamın kızı olduğu haberi mahalleye bomba gibi düştü. O Hayat Benim 2. bölümde Alp anında Bahar'ı sildi ve bütün ilgisini Efsun'a döndürdü. Oysa Efsun'un zengin hayata geçmesinin önünde O Hayat Benim son bölümde dağ gibi bir engel vardı. Hülya'nın istediği DNA testi... Ve hayatının elinden alındığının farkında olmayan Bahar, O Hayat Benim 2. bölümde Ateş'e karşı kıpırtılar hissetmeye başladı. Ateş de sırlarına rağmen Bahar'dan hoşlanmaktan kendini alamadı.

O HAYAT BENİM 3. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ25 Şubat 2014 Salı 14:41

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Bu haftanın film tavsiyeleri . Hangi filmi izlemeli...
Sinemaseverlerin beğenisine sunduğumuz liste oluşturduk. İşte izleyebileceğiniz filmler.

Haberi Oku