SGK SSK Emekli Maaşı Sorgulama Sistemi, Ekranı - Emekli maaşımı nasıl öğrenebilirim?

SSK SGK Emekli maaşı sorgulama, ne kadar emekli maaşı alırım öğrenme. Haber.sgk.net ile birlikte emekli maaşınızı kolaylıkla sorgulayabilir ve emekli olduktan sonra ne kadar emekli maaşı alacağınızı kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Şifresiz TC numaranız ile kolaylıkla emekli maaşınızı hesaplayabilirsiniz.

Sosyal Güvenlik Kurumu SGK'dan emekli olan olan ve emekliliği ile birlikte ne kadar maaş alacağını öğrenmek isteyenler TC KİMLİK numaralarını kullanarak kolaylıkla sorgulama yapabiliyorlar. SGK tarafından gerçekleştirilen özel bir sistem ile sizler de kolaylıkla sorgulama yapabilir ve emekli maaşınızı rahat bir şekilde kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

SGK'nın özel internet sitesi üzerinden TC kimlik numaranızı kullanarak Bağ-Kur, SGK, SGK ve Emekli Sandığı emekli maaşlarınızı çok kolay bir şekilde öğrenebileceksiniz. Emekli maaşınızı aşağıda yer alan sistem bağlantısını tıklayarak öğrenebileceksiniz.

TC İLE ŞİFRESİZ EMEKLİ MAAŞI SORGULA >>>> BURADAN

İnternet tarayıcınızdan açılan sekmede sizlere yöneltilen soruları cevaplayıp güvenlik kodununuzuda gireceksiniz.

Girdikden sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir erkan gelecek. Sgk Ssk Emeklileri 4-A Seçeneğinden emekli aylık bilgilerini sorabilirler.Yorum Gönder

 1. mustafa geçit diyor ki:

  emekli maaşımı ögrenmek istiyorum

  1. mustafa geçit diyor ki:

   emekli maaşımı ögrenmek istiyorum

   1. gulsume türkmen diyor ki:

    Maasim pirimim

    1. fatmana gözlü diyor ki:

     10 yıl

     Etiketleri :