Emekli Yaşı Hesaplama ( Ne Zaman Emekli Olabilirim ) Emekli Sandığı Bağ-Kur SGK Emeklilik Yaşı Sorgulama

Emekli Yaşı Hesaplama ( Ne Zaman Emekli Olabilirim ) Emekli Sandığı Bağ-Kur SGK Emeklilik Yaşı Sorgulama Kaç yaşında emekli olacağım? Emekli olabilmem için kaç prim gününe ihtiyacım var? Ne zaman emekli olurum hesaplama, Emekli yaşı sorgulama ve daha fazlası haber.sgk.net adresinde gerçekleştiriliyor. Emeklilik tarihi sorgulaması bu adreste yapılır.

Türkiye'de emeklilik için birbirinden bağımsız ve farklı 3 dönem bulunmaktadır. Bu dönemler ve kişilerin doğum tarihi ile birlikte, işe giriş tarihleride eklendiğinde tam olarak kavram ve anlam karmaşası yaşıyor değerli vatandaşlarımız. Bizler haber.sgk.net olarak bu tür karmaşalığa son verecek bir uygulama geliştirdik. Verilerin tamamını sgk.gov.tr sitesi üzerinden çekerek sizlere online şekilde sitemiz üzerinden nasıl ve ne zaman emekli olabileceğiniz hususunda net bilgiler veriyoruz. Burada sayfa altında başlayan uygulama ile siz ne zaman emekli olabileceğinizi öğreneceksiniz.

Lütfen aşağıda bulunan formdaki gerekli yerleri eksiksiz olarak uyguladıktan sonra hesapla butonuna basınız.

AŞAĞIDA YER ALAN FORUMDAN YARARLANARAK NE ZAMAN EMEKLİ OLACAĞINIZI ÖĞRENEBİLİRSİNİZ. TÜM VERİLER GÜVENLİDİR VE ALT YAPI OLARAK SGK.GOV.TR EMEKLİ HESAPLAMASI ALINMIŞTIR. Bu konu ile alakalı her türlü görüş öneri ve sorularınızı bize bildirin.
Askerlik borçlanmanızı yukarıda yazan Askerlik Sanatçı gün sayınız yazan yere yazınız. Askerliklerinizi prim gününüzün eksik kalan tutarı kadar yapabilir, yatırabilirsiniz. Örneğin yukarıdaki alana askerlik sanatçı gün sayınızı yazmadan ( askerlik borçlanmasını yatırmamış iseniz ) hesaplama yapınız diyelim ki emekliliğinize 4 ay var, dileyen kişiler işte bu 4 aylık süre zarfını askerlikten saydırarak ve sadece 4 aylık sigorta primini askerlik olarak borçlanarak emekli olabilirler.
Yorum Gönder

 1. erdem akpinar diyor ki:

  84 dogumluyum 2004 sigorta baslama tarihim 2500 gun sigortam var kac bin ve kac yasinda emekli olurum

  1. salim oguztav diyor ki:

   2008 sigorta girisim suan 1100 gunum var dogum tarigim 1989

   1. ziya yıldız diyor ki:

    Emekli olmak icin

    Etiketleri :