Emekli Promosyonları Ne Zaman Verilecek?

Emekli Banka Promosyonları Son Durum Son Dakika Haberleri, Emekli Banka Promosyonları Kaç Lira Olacak, Emekliye Promosyon Verilecek Mi ?

Milyonlarca emeklinin merakla beklediği banka promosyonu düzenlemesinde pazarlıklar sürüyor. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, promosyona çekidüzen vermek için bankalarla sık sık masaya oturuyor. Bu süreçte promosyon fiyatının 900 TL'ye çıkarıldığı belirtiliyor. 

Pazarlıklar '3 yıl için 300 lira' ile başlarken; şu an '3 yıl için 900 lira'ya kadar çıkmış durumda. Kampanyalarda 2-3 yıl için 300-500 lira para hediyesi, faiz avantajı, bazı bankacılık hizmetlerinin ücretsiz sunulması gibi imkanlar bulunuyor. Nakit-puan hediyesi kampanyalarında ağırlık '3 yıl için 300 lira' şeklinde bulunuyor. Bu kampanyalarda emekliler maaşını 3 yıl başka bankaya taşımama taahhüdü karşılığında 300 lira nakit ya da puan elde ediyor.

Yine kampanyalarda emeklilere kredilerde düşük, mevduatta yüksek faiz imkanı, ücretsiz havale ve EFT, kredi kartına yıllık aidat ödenmemesi, hesap işletim ücreti alınmaması yer alıyor. Emeklilere şubelerde işlem önceliği de imkanlar arasında bulunuyor. Ayrıca bazı bankalar maaşını kendi şubelerine taşıyan emeklilere, indirimli alışveriş imkanı da sunuyor.

11 MİLYONA YAKIN EMEKLİ YAZI BEKLİYOR
Bakanlık'ın bankalarla yaptığı pazarlıkların hangi tutarla sonuçlanacağı merakla bekleniyor. Anlaşmanın yapılmasıyla birlikte promosyon bir kurala bağlanmış olacak. Anlaşmanın yaz aylarına kadar yapılması, 11 milyona yakın emeklinin de yazın promosyonu cebine koyması planlanıyor.Yorum Gönder

Etiketleri :