E devlet askerlik sorgulama e devlet şifresi ile celp öğrenme

Edevlet ve tc kimlik no ile askerlik yeri öğrenme  celp sorgulama işlemleri nasıl yapılıyor ?

2013-2014 yılında askere gidecek olanlar artık gelişen teknoloji ile askerlik yerlerini sorgulayıp öğrenebiliyorlar. Vatani görevini yerine getirecek olan tüm mehmetçiklere şimdiden hayırlı askerlikler ve teskereler diliyoruz. E devlet ile askerlik sorgulama işlemlerinin nasıl yapılacağını anlatmadan hemen önce özellikle bilişim suçları oranlarındaki çok büyük artıştan dolayı her sayfaya ve her siteye tc kimlik numaralarının verilmemesi gerektiği hususunun önemle ve kalınca altını da çizmek istiyoruz. Her yere tc kimlik numaralarınızı vermeyin. Devlet siteleri hariç tabiki.

 

Daha önceden e devlet şifresi almamış iseniz PTT müdürlüklerine giderek 2 tl bedel karşılığında bunu ediniyorsunuz. Artık bir çok sorgulama işlemlerinde e devlet şifresi gerektiği için almanızda yarar var zaten yok ise bu tür sorgulamaları da yapamıyorsunuz. Şimdi e devlet şifresi olan arkadaşlarımız hemen aşağıdaki bağlantıya giriş yapacaklar.

EDEVLET ŞİFRESİ İLE SEVK CELP ASKERLİK SORGULAMA >>>>>>TIKLAYINIZ

Yukarıdaki bağlantıyı tıklayabileceğiniz gibi adres çubuğuna copy paste yapmak sureti ile de yapıştırabilirsiniz arkadaşlarım.

E DEVLET ASKERLİK SORGULAMAYorum Gönder

Etiketleri :