Bunalıma giren anne bebeğini canlı canlı toprağa gömdü !

 Kwai Noi Nehri kenarında uzun zaman dalgın bir biçimde oturmuş olan Natthaphat Khonsakrom'u görenler, durumu polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine, polis ekipleri ve Khonsakrom'un yakınları nehrin kenarına gitti. Görgü tanıkları, Khonsakrom'un nehir kenarına giriş yapariken kucağında bir bebek olduğunu söylemesi üzerine polis ekipleri, çevrede arama başlattı. 

Kuma gömülü mevcut bulunan bebek, hemen hastaneye götürüldü. Hastanede gercekleşen kontrolde bebeğin yaşamını kaybettiği belirlendi. Bebeğin vücudunda darp izine rastlanmadığı açıklandı.

Natthaphat Khonsakrom'un polise verdiği ifadede, eşinin ve kendisinin nihayet zamanlarda işsiz kalmasından dolayı çaresizlikten çok fazla stres altında olduğunu, parasızlık dolayısıyla de bebeğine bakamayınca gömmek mecburiyetinde kaldığını söylediği açıklandı .

Kocası 28 yaşındaki Jittipan Saengsuk'un geçtiğimiz pazartesi günü karısının kayıp olduğunu ve yeni doğan bebeği de birlikteliğinde götürdüğünü polise bildirdiği belli oldu . Genç babanın iki gün evvel polise karısının kendi canına ya da bebeğin canına kast edebileceğini söylediği gelen bilgiler arasında.
24 günlük bebeğini gömerek öldürdü..
kaynak:radikalYorum Gönder

Etiketleri :