Banka haricinde kredi verenler YERLER VE ŞARTLARI BURADA

ACİL ŞEKİLDE BANKA HARİCİNDE KREDİYE İHTİYACINIZ OLABİLİR. kARA LİSTEDE VE YA PARA BULAMIYOR OLABİLİRSİNİZ. pEKİ NE YAPACAKSINIZ BANKA HARİCİNDE NE GİBİ YERLERDEN KREDİ ALABİLİRİM SORUSU NOKTASINDA EN GÜZEL BİLGİLERİ SİZLERE SUNUYORUZ.

Banka haricinde dışında kredi veren yerler, banka haricinde nasıl kredi alabilirim ?

Bankalar haricinde krediye ihtiyacınız olmuş olabilir. Söz konusu kredi notlarınız düşük ise ve listede iseniz, ya da kara listeye alınmışsanız mecburen bankalar haricinde sizlere kredi veren kuruluşların neler olduğunu sorgulayabilirsiniz. Gerek önceden yapılan ödemelerin tam olarak kapılmaması ve buna benzer problemlerden dolayı kara listeye alınma durumu vs sizi bu tür şeylere yönlendirebilir.

Peki ben nereden para bulacağım? 

Öncelikle bankalar haricinde halk arasında tefeci olarak bilinen kurum görünüşlü kişilere gidebilirsiniz. Ama emin olun onların kucağına bir kere düştüğünüzde göreceksiniz ki bankaları mum ile arayacaksınız. E napayamı paraya ihtiyacım var işte şu kadar faiz ile para aldım başka çarem yoktu diyebilirsiniz.

Senetle sizlere para veren kişiler de bulabilirsiniz. hatta bazı finans kurumları verdiklerini söylerken, geri ödemelerde bunu yapan ve parayı çeken kişilerin gerçekten de çok zor durumda kaldığnı duyuyor ve görüyoruz.

Peki Yok mu bir yer para lazım hangi kişi ya da yerlerden kredi alabilirim. ?

Arkadaşlarım para lazım derken yapacağınız her şeyin özellikle tefeci, senet ve kredi kartına takla attırma usulü ile hem kendinizi hemde dostlarınızı zor durumda bırakabilirsiniz. Türkiye Cumhuriyeti'nin özel yetki ve izinle donattığı aşağıdaki kurum ve kuruluşlardan para alabilirsiniz. Üstelik düşük ve bir yıl ödemeksizin para bulabilirsiniz. Bunlar hangileri

OYAK

POLSAN

TÜRKİYE ESNAF VE SANATKARLAR KREDİ VE KEFALET KOOPARATİFLERİ

KOSGEB

Bu kurumlar hiaricinde para almanız sizi zora sokacaktır lütfen dikkat edelim. Konu altından bizlere her türlü soru, görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

 

Banka haricinde kredi verenler TIKLAYINIZYorum Gönder

Etiketleri :