Axess Kredi Kartı Başvurusu

Akbank'ın özellikli Axess kredi kartı başvurusunu online şekilde yapmak ve özellikleri hakkında bilgiler edinmek için sizlere detaylı bir yazı hazırlıyoruz.

Bu yazımızdan sizlere Akbank'ın Axess kredi kartı başvurusu, başvuru sonucu sorgulama, akbank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme ile ilgili detaylı olarak bilgiler sunacağım. Bu arada her türlü kredi notu haberlerine www.tckredinotu.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Sevgili kredisonucu.net kullanıcıları. Türkiye'nin en köklü ve büyük banklarından Sabancı grubuna ait olan Akbank'ın AXESS kredi kartının bi kaç özelliğini öncelikle sizlere sunmak istiyorum.

Axess kredi kartı ile kazançlı dünyalardan bahsediliyor. Aslında hemen hemen bütün kredi kartlarının artık özellikleri nerde ise birbiri ile örtüşse de bazı kartların gerek faiz oranları gerek ise bir kaç özelliği ön plana çıkıyor.

AXESS KREDİ KARTI İLE İLGİLİ İŞLEMLER

Hemen hemen Her Türk vatandaşının kimliğinde artık T.C kimlik numarası yazdığına göre sırası ile işlemleri, kredi kartı başvurusunun nasıl yapılacağını anlatalım.

CEP TELEFONUNDAN AXESS KREDİ KARTI BAŞVURUSU

Cep telefonları operatörlerinin hepsinden 4422'ye kısa mesaj atarak başvuruda bulunabiliyorsunuz. Hemen açıklayalım, mesaj yaz bölümüne girerek 4422'e kısa mesaj ile KREDİKARTI yazıp gönderiyorsunuz.

OPERATÖR FARKLARI VAR ONUN İÇİN NE YAPACAĞIM

Turkcell haricinde hattınız Vodafone veya AVEA ise yukarıdaki KREDİKARTI YAZISINI 0532 444 25 25 numaralı telefona göndereceksiniz unutmayın.

Muhtemelen iki üç gün içinde size kredi kartı alıp alamayacağınız bildirilecek. Bu mesajı aldığınız andan itibaren, yaşadığınız şehirde bulunan herhangi bir AKBANK şubesine, elektrik, su doğalgaz, ya da telefon faturası gibi abonelik bilgilerinizi gösteren bir evrakla 10 gün içinde başvuruda bulunuyorsunuz. Hayırlı olsun. :)

Bu konu ile alakalı sorularınızı lütfen bana aşağıdan gönderiniz.

Bu arada internet üzerinden Akbank Online Kredi kartı başvurusu için TIKLAYINIZ

 Yorum Gönder

Etiketleri :